Eskiden kalbini kırdığınız kız en yakın arkadaşınızla sevgili olsa ?

bir erkek olarak eskiden konuşmaya çalıştığınız ama kız etkilenmiş ama tanımadığı ve güvenmediği için telefon numarasını vermeyince elde edemeyip konuşmayı kesip. piçlik yapıp ve kalbini kırdığınız kızı.bir zaman sonra en yakın arkadaşınızla sevgili olduğunu görseniz ne hissedersiniz.

not:her ikinize de ilk başta mesafeli davranmış ve tel numarasını vermemiş. ama zamanla çocuk onun kalbini kazanmış sevgili olmuşlar. ayrıca kızın çıktığı çocuğun en yakın arkadaşı olduğunuzdan haberi yok. sonradan öğreniyor. ne hissedersiniz ?

Güncellemeler:
eğer ki böyle bir durum olsa hissederdiniz söyler misiniz ? lütfen..
özellikle erkekler o durumda hissettiklerinizi söyler misiniz ? :/

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• ilk ikisini de sonsuza dek silerim..

Sonra işin içinde başka birşeyler olmadığını düşünmekte aptallık olur.Kıskandırma çabası gibi..

Ama biten bitmiştir..

0|0
    0|0
    • tamam da kızın haberi yok onun en yakın arkadaşı olduğunuzdan.ve kız gerçekten de sevmiş ?

• gerçek anlamda metni okuduğunuza emin misiniz?.kız kimsenin eski kız arkadaşı değil.o çocuktan etkilense bile yüz vermemiş çünkü tanımıyor ve güvenmiyormuş.ve diğerine de ilk başta öyle davranmış ama o çocuk onun sevgisini kazanmayı başarmış zamanla.

• o zaman benim için bir sorun olmazdı.Ama aynı ortamlarda bulunmamaya çalışırdım yine de.

Erkekler Ne Diyor 2

• kırılırım, kırdığımdan daha çok.

0|0
    0|0
  • şu piçlik dediğin kısmı biraz açabilir miyiz

0|0
    0|0
    • kızın tlefon numarasını iki muhabbetten sonra istior ve kız vermiyor.hemde iki kere.ama kız çok fazla tanımadığı içintelefon numarasını vermiyor.çoçuk sonra bir kızla çıkmaya başlıyor.ve kızla çıkarken diğer kızın yine 3.kez tel numarasını istiyor.kız bu sefer de sevgilisi olduğunu bildiği için vermiyor ve kızın söylediği cümlelerle alay ederek faceden siliyor..

• peki kötü tanıtmadaki sebep ne neden böyle birşey yapma gereği duysun ki ?

• 3 kere uğraşmışım.hatta bi tanesinde yanımda kız var.demek ki senden başkasını düşünemiyorum ve benden başkasıyla olmanı bunyem kaldırmıyor.ne edip etmeli seni kendime saklamalıyım.

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayırlısı olsun derim ne diyicem..

1|0
    1|0
    • Söyledim canım işte, hayırlısı olsun derim..Kız bilmiyormuş nasılsa günahı yok, e çocukta sen yüz vermedin diye gitmiş ona takılmış çıkmışlar..Bu durumda ne düşünülür ki? Hayırlısı olsun demekten başka çare kalmaz..

Yükleniyor...