Gerçek sevgiyi arıyorum sizce bulabilir miyim?

Seveni arıyorum gören söylesin...gerçek sevgiyi arıyorum sizce bula bilirmiyim heyhat ? yada arkadaşlığı?

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Kayıp ilanı ver.

0|0
    0|0
  • bende arıyorum ama o dediklerini dgl.bulmama az kaldı.

0|1
    0|0
  • Ben buldum naaaaaber :)

0|1
    0|0
  • Ararsan ,

bulamazsın... Bu yüzden aramayacaksın. Sonra bir bir bakacaksın ki, o seni bulmuş.

0|0
    0|0
  • yok arkadas yok

0|0
    0|0
  • burda mı aramayı düşünüyosun ?

0|0
    0|0
  • Tamam gorursem sana yollucam

0|0
    0|0
  • gormedim, duymadim, bilmiyorum

0|0
    0|0
  • şarkıyı dinleyesim geldi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 0|0
    0|0
  • BULAMAZSINIZ NEDEN Mİ ? KENDİMDEN PAY BİÇİYORUM

Hayatında çok yanlş insanlar oldu hem boşa geçen zaman dedim bunlar için ama beni kendine bağlayan birini bulamadım.

ben dürüst biriyim, yalan dolan nedir bilmem karşımdakininde böyle olmasını istiyorum.

etrafa baktığımda kızların ilgisini daha çok şey peşinde (x) olanlar çekiyor bir kaç kere şahit oldum kız melek gibi ne dese çocuk yapıyor ama kız gittikten sonra onun için aman ne kızı sadece tek işe yarıyor deyip geçiyor.

ben bunu anlamıyorum yalan söylüyor gözünün içine bakabaka kız durumun farkında kızla işi bittikten sonra benim hemen gitmem gerek diyormuş kendisi anlatıyor. Kız safım tabi tamm hayatım seni seviyorum deyip uğurluyor onu, gelecek için ne düşünüyorsun diye sordum bu kızla ? Bu kızla mı hayatta olmaz o* bu diyo ! ben kendimden emin olduğum kadar o kızdan da eminim yok öyle bişey kız yolda başını bile kaldırmadan yürüyor. ama çocuğu seviyor.

nerede hata yapıyorum.

sanırım benim gibi dürüstlüğe, sadakate önem veren kalmamış.

benim hatamsa bu dünyada var olmak

0|0
    0|0
  • kankas Fazla bağlanmayacaksın ve aramayacaksın. Birşeyini kaybeden arayışlara girer:)

0|1
    0|0
  • Sevgi dedektörü var da önce bakanlıktan ruhsat alman gerekiyor.

0|1
    0|0
  • arasan siktin sene bulamazsın hiç aklında olmadığı zaman karşına gelir bi 5sn gözgöze gelsen beyninden vurulmuş gibi olursun ;)

0|0
    0|0
  • ahh gerçek sevgi nerdesin :)

0|0
    0|0
  • Nickname donjuan aranan gerçek sevgi.. İlginç..

0|0
    0|0
  • burayi mi tarif ettiler ?

0|0
    0|0
  • soner murat dalkılıçta bulmuş dikkat

0|0
    0|0
  • Se7en'i arıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...