Yoga nasıl yapılıyor? Yoga yaparken ne düşünülür?

Yoga nasil yapiliyor arkadaslar? Yoga yaparken ne dusunulur? Cakralari acmak nedir? Sacma sapan makalelerden hicbir sey anlamadim. Cok acil lazim...

Güncellemeler:
Lutfen cevaaaaaap?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben yapıyorum ama daha cok esneklik icin yapıyorum bir sey düşünmüyorsun amac bir sey düşünmemek :)

1|0
    0|0
    • Hmm. Oyle mi :D tamam tesekkurler :D cakralari nasil aciyorsun?

• O zaman spordan sonra yap

• Tamam tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 4

• Yoga nedir gözünü seveyim. selfie modası gibi bişey bunlar. spor dersin anlarımda yoga saçmalık. getirisi vardır elbette ama çok saçma haraketler. çok saçma tavsiyerlde bulunuyorlar. uzak doğudan arkadaşlarım var onlar bile dalga geçiyor. hem rahatlama hem spor istiyosan yüz derim sna.

0|0
    1|0
    • Yuzme imkanim yok yasadigim sehirde maalesef ben de pek mantikli bulmuyorum ama doktorlarin bile tavsiyesi artik

• havuz var gülüm. zaten hiç spor ile haşır neşir değil isen yoga seni çok zorlar. aşar diyim.
      ilk önce uzun yürüyüş ile başla. koşu ama kadının vucudu yüzünce mükemmel şekil alıyor.

• Yoga nedir ya budist adeti biraz araştırın lütfen arkadaslar hemen yobaz demeyin..

0|0
    0|0
    • Ben zaten musluman degilim sorun degil

• Müslümanın bu işle uğraşmaması iyi ama senin adına kötü belki inanmayacan ama imkansız ölen herkesi ebedi cehennem bekliyo bnce sende kendini kurtarmaya bak..

• Hıhı teşekkür

• minderini al.
    ooommmm diyerek gözlerini kapat.

0|0
    0|0
  • Yoga yaparken birden ayirma sonra yirtarsin seftalini

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...