Kapat

Ayrıldığınız sevgilinizin annesi sizin bir şeyler yaşadığınızı öğrendi

ayrıldığınız sevgilinizin annesi sizin birşeyler yaşadığınızı öğrendi yani öpüştüğünüzü vs daha doğrusu gittiğiniz yeri öğrendiği için tahmin ediyor ve kıza seni doktora götürücem diyor kızda size mesaj atıyor senden bişi beklemiyorum dayanamıyorum annem beni doktora götürecekmiş diyor cevap vermediniz neden hiçmi umrunuzda olmaz budurum kız orda kahroluyor siz cevap bile verme tenzülünde bulunmuyorsunuz neden ?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• yapmadan önce düşüncekti.benim sorunum değil artık . üzülürüm ama umursamam zaten ayrıldıysam illa ki büyük bir şey yapmıştır. kendi adıma konusuyorum senın adına değil. kolay bitiren biri değilimdir de.

0|0
    0|0
  • Ya niye cevap versin. Ayrıldınız. Artık senin sorunun onun sorunu değil. Senin sorunun, senin sorunun. Eski sevgilimin sorununu umursasam eski sevgilim olmaz.

0|0
    0|0
  • eee

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ayrılmışsınız sonuçta, daha ne bekliyorsun ki ondan? Sen üzüldüğün için üzülüyordur tabi ki, ama seni umutlandırmak istemiyordur daha fazla. Bunlar çok kafaya takılacakk mevzular değil annen doktora götürüversin nolucak? Sen kendinden eminsin. O da kafaya takılacak bişey olmadıgını düşünmüştür

0|0
    0|0
  • umursamamıştırr ne halleri varsa görsün gitsin gitmesin beni ilgilendirmez dyip atmıştır telefonu kenara

0|0
    0|0
  • Kimin annesi seni doktora götürücek anlamadım vallahi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...