Popülerlik senin için önemli mi ?

Düşünün bi, yeni bir ilişkiye başladınız, ve çok iyi anlaşıyorsunuz,

o kişiyi daha hen uz 1 aydır tanıyorsunuz, hayata bakış açınız ve fikirlenirniz aynı, bir birinize uyuşuyorsunuzda.

Tek şu var, kız yada erkek, toplumda, çevresi yok, yani sadece ev iş iş evle uğraşan birsi, yada okul. Beraber gezdiğinizde, sadece ikiniz oluyorsunuz, her defasında, yada bi kaç kez, sayılı iki veya üç arkadaşı oluyor. Ona ne gözle bakarsınız ?. Sizce onun toplumda popüler bir insan olması önemli mi dir ?... Böyle bir İnsanla ilişkiye girermiydiniz ?

• Evet
    23% (3)50% (3)32% (6)Oy Ver
  • Hayir
    15% (2)17% (1)16% (3)Oy Ver
  • Önem vermezdim
    62% (8)33% (2)52% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• önemi yok...popülerle için mi sevgili oluyorum sanki.popüler olsa ne olur olmasa ne olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• önem vermezdim sadece o olsun benim için yeter başka birşey istemezdim

0|0
    0|0
  • ne oluyor populer olunca ? varsa ne olucak arkadaşlarıyla mı çıkıyorsun sen onla çıkıyorsun o kadar gereksiz ki insanın çevresinden çok onun insanlığına kişiliğine bakması lazım doğru insanda böyle yapar zaten. C

0|0
    0|0
  • Hayır benim için önemli değil. Hem popüler olunca elimize ne geçecek ?

0|0
    0|0
    • daha mi, konusken, daha cok topluma girmis, daha cok komik, ve cool olur ..

• ee olunca ne olacak ? Başınız göğe mi eriyor ?

• tabi ki önemi yok..zaten ben de o tarz biri değilim,aksine göz önünde olmaktan hiç hoşlanmam...en güzeli kendi halimizde takılmak...

0|0
    0|0
  • Yalniz takiln adamlardan hoslnmiyorum. Tecrubeside olmasin. Ama bu demek degilki populer. Mala baglamasin yeter

0|0
    1|0
  • sayılı 3 5 arkadaş iyidir bence.

1|0
    0|0
    • Yani, demek istedigim su, böyle cafeler gidip, herkesin "Hey selim naber ?" falan dememesi.

En yakin samimi 2-3 arkadasi var okadar .

• ahaha ne adamsın selim çok takma istersen bu takılmalara:D

ha bi de popisi kalkık kızlarla çıkmamaya bak.

• yok ya takilma degil, genel bi soruydu bu :)

• Önem vermezdim

0|0
    0|0
  • Önemi yok.

0|0
    0|0
  • ilişki istemiyorum.dinlenme modundayım.

0|0
    0|0
    • bir iliskiye baslarken ?

• benim çevrem geniş,ona güveniyorum.

• yani, oda benim cevreme ortak olur, nolcak . diyorsun .. :)

• ben umursamam

0|0
    0|0
  • Önem vermezdim

0|0
    0|0
  • önemsiz .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Güzel ve samimi bir soru beş yıldızın yanında, popüler olması ilk etapta hatun kişinin dikkatini çekmesine yardımcı olacaktır elbette..ancak ilişkinin başlayacağı sizin ki gibi son virajlarda yalnız olması bence hatun kişiye daha iyi gelecektir..malumunuz bizim hatun kısmısı biraz kıskançtır..az adam öz adam delikanlı adam yalnız adam..

0|0
    0|0
  • Bunu düşünürsem, o kadının çevresinin fonksiyonelliğinden yararlanmak için beraber olduğum fikrine kapılabilirim. Şu anda aklıma gelen bu en azından.

0|0
    0|0
  • İlişkilerim iki kişilik.

1|0
    0|0
  • Popstar mı alıyoruz usta.. Ne fark eder..

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...