Ben O'na aşığım, O da başkasına :/

Off Off benimkisi hoşlantıyı da geçti resmen aşk oldu.Ama onun 2 yıldır sevgilisi var ve hayatının ilk ve tek aşkının o kız olduğunu söylüyor.Ben unutmaya çalıştım ama olmuyor unutulmuyor işte o sevgilisi olmadan yaşayamayacağını , onu kaybetmekten çok korktuğunu söylüyor ama bende onu çok seviyorum nasıl unutucam vazgeçebilirmiyim yada sevgilisinden vazgeçermi günün birinde .s

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar çabuk unutursan o kadar acıdan uzaklasırsın... yoksa sürekli içinde soru işaretleri olan bir ilişkiye başlayacaksın.. diyelim ki ondan ayrıldı seninle sevgili oldu aklına şu sorular gelmeyecek mi ? onunla neler yaşadı ? acaba onu unutmak için mi benimle sevgili oluyor ? eger hayatının ilk aşkıysa benimleyken gözünde onu mu canlandırıyor ? bu tarz sorular aklına gelecektir ister istemez... Bence ne yap et unutmaya çalış belki benim için unut demesi kolaydır ve senin için uygulaması zordur bunu iyi bilirim... Unutmalısın nasıl yaparsın bilemem ama ne yap et unut derim...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence unutmaktan ve yeni insanlar tanımaktan başka çaren yok.Madem acı cekiyorsun neden görüşüyorsun anlam veremiyorum.

Sonuçta senide sevebilecek bir insan bulabilme şansın varken neden kendini tüketiyorsun?

Uzaklaş ve sende mutlu olabileceğin birini bul bir an önce..

Not:Bu hayata onunla birlikte gelmedin.Acı çekmeye de gelmedin,o zaman mutlu olmaya çalış.Hayat akıp gidiyor çünkü..

1|0
    0|0
    • Aynı okuldayız ister istemez görüşüyoruz ve hergün gördüğüm birini haliyle unutamıyorum daha da çok seviyorum

• İnsanları bulunmaz hint kumaşı olarak görmekten vazgeçemediğiniz müddetçe, sürekli ızdırap içinde bir hayat yaşamaya mahkum kalırsınız...

1|1
    0|0
    • sen hiç aşık olmadın sanırım

• Aşk kelimesini kaldırabilecek kadar güçlü değilim. Çünkü aşk başkasında erimektir. Günün tabiri ile şehvetle aşk birbirinin aynı manasında kullanılıyor. Bunu yaşamak ta bana terss

• kötüle kızı.

ben onu tanıyorum başkalarının kucağından inmezdi, herkesinkini ağzına alır falan de.

iğrendir ondan

kendini de yücelt.

seni sevecektir.

0|0
    0|0
    • beni sevsin diye öyle aptalca şeyler yapamam.

• başkasına yönelmelisin unut onu bebek

0|0
    0|0
  • Adamın sevgilisi var daha ne diye arasına girmeye çalışıyorsun.

0|1
    0|0
    • arasına girmeye falan çalışmıyorum sadece bir umut bekliyorum işte arasına girmeye çalışsam burda onları ayırmak için çareler arardım

• Onuda yaparsın belki kim bilir.. Uzak dur yeni insanlarla tanış.

• Seninki aşk değil klasik kız saplantısı.

0|0
    0|0
  • unut gitsin

0|0
    0|0
  • O o'na o başkasına başkası başkasına sonra hepsi uşağa :D

0|0
    0|0
  • şu adam bir bayana bu kadar tutkuyla aşık olmasa bu kadar ilgini çeker miydi yine

0|0
    0|0
    • dediğinle alakası yok çünkü ben ona aşık olduktan sonra öğrendim bi sevgilisi olduğunu

• elbette var.belli ki sana sevgisini doğrudan belli etmeyen erkeklere ilgin daha fazla oluyor.olay trajedikleştikçe ilgini daha da çok çekiyor.belki yanılıyor olabilirim tabi.ama benim görüşüm bu yonde

• belkide senin dediğin doğrudur bilemiyorum

Kızlar Ne Diyor 4

• o aşık olduğu kadını anlatıyordu ben sevdiğim adamı dinliyorum:( zor

1|1
    0|0
  • O sevgilisinden ayrılırsa üzülür belli ki . Onun üzülmesini göze alamam diyorsan vazgeç .

1|0
    0|0
  • onun vazgeçmesi sonra sna gelmesi gerçektn sni mutlu edecek mi? sn de keendi gerçek aşkını bulmalısın onu bulduunda bu arkdşı unutucaksn.

0|0
    0|0
  • Unutmayı istersen unutursun, kimse vazgeçilemeyecek kadar değerli değildir -ailemiz hariç.

1|1
    0|0
Yükleniyor...