Havuçlu-tarçınlı kek yapan adamın cazibesi

Havuçlu-tarçınlı kek yapan adamlara karşı kadınların ayrı bir sempatisi var galiba. Çikolatalı bilmem neli filan değil. Havuçlu-tarçınlı. Son derece çapkın olan kendi arkadaşlarımdan da biliyorum ki bu kekin ayrı bir çekiciliği oluyor. Gördüm tattım biliyorum. Nedenini bilmiyorum. Tamam güzel ama diğer kekler de güzel. Bunu özel kılan ne ?

Ben ki anca omlet yapan adam sırf bu kek için kolları sıvamayı düşünüyorum :) Issız Adam filminden sonra daha bi rağbet görmeye başladı sanki. Emin değilim.

Yemek de flörtün bir parçasıdır, o yüzden buraya koyuyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz ? Doğruluk payı nedir ?

0|0
23|12

En İyi Kız Görüşü

• Issız Adam sayesinde...Buyrun;

- Ben müsadeni isteyim o zaman.

- Tamam. Hoşça kal.

- Hoşça kal.

- Aaa bu arada havuçlu tarçınlı kekin tarifini verecektin bana hatırladın mı?

- Haa tüh.

- Ben buldum tarifi. Bi kitaptan. Yapıp yedik afiyetle. Seninki kadar güzel olmadı tabi. Ama olacak umut var.

- Bravo.

- Azmettim başaracam.

- Şimdiden tebrik ederim.

- Hoşca kal, kendine iyi bak

- Hoşca kal..

(~) Keşke zaman dursa, sen hep orda dursan ve bana baksan öylece keşke böyle kalsak biz, hiç bitmese, bunu sana söyleyebilmeyi ne kadar çok isterdim? Sana söyleyemediğim o kadar çok şey var ki zaten.. Neyse..

Hoşcakal Ada

Hoşcakal Sevgilim..

link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Her gördüğündeng*tatan kimi hemcinslerimin marifeti diyorum. ancak şöyle bir şey de var ki kek gerçekten güzel. yumuşacık oluyor. örneğin kakaolu kek filan o yumuşaklıkta olmaz, kakao keki sertleştirir. hele ertesi gün iyice bayatlar. Ama kolaydır havuçlu, emek istemez çok, yapmış yapmamış bana çok da fifi yani, gerçi bana tüm erkekler çok da fifi, öhöm neyse.

Yalnız illa gönül alıcam, kendime aşık edicem diyorsanız çikolatalı pasta yapın (gtünüz yerse), hele altına üstüne çilekler de koydunuz mu tamamdır. (advises from a dyke! )

0|0
    0|0
  • çikolatalı olsa daha güzel olur.pek sevmiyorum havuçlu tarçınlı keki.

0|0
    0|0
  • Benimki içli köfte bile yapabiliyor ne keki ...

0|0
    0|0
    • Saygıyla eğiliyorum. Ben omlette takıldım :)

• cık sevmem çikolatalı olsa neyse.

0|0
    0|0
  • Bence önce kızın havucu veya tarçını sevmediğini öğrenmelisin . Sonra giriş işe . Şahsen ömrümde 1 kere yedim neli olduğunu bilmeden sonra da az kalsın kusuyodum . Çünkü havuçtanda tarçındanda nefret ederim .

0|0
    0|0
  • Valla onlar öyle bi yol tutturmuş gidiyor.Sadece kek mi yapıyormuş bu son derece çapkın arkadaşların.

Bence onun kekin özelliği adıyla ilgisi yok yapabilmenin önemi var ama...

O filmi seyreden kızların arkadaşlarınla karşılaştığını düşünürsek kekten sonraki olayın ne olacağı düşüncesi kızları cezbeder yoksa...Ha cevizli ha bademli...Kıza o an ne yidirsende onlara zaten olaya kendilerini kaptırmışlar...

0|1
    0|0
    • Filmlerin etkisi önemli tabi. Sadece kek yapmıyorlar herhalde.

• Havuclu tarcınlı keki hic sevmem.

0|1
    0|0
  • bence dogruluk payi sifir. Cukalatali olsa neyse de bilmiyorum havuclu tarcinli kek with white frosting anca :)

0|0
    0|0
  • Cikolatali daha guzel.

0|0
    0|0
  • Erkek dediğin kek mi yaparmış :) ben yaparım otursun oturduğu yerde

0|0
    0|0
  • havucu kek de sevmem tarçını hiç sevmem o yüzden öyle bir kek yapanın da cazibesi olacağını sanmıyorum benim için.

0|0
    0|0
  • uğraştırması olabilir mi?

0|0
    0|0
  • kesinlikle doğru.ilk olarak tarçın afrodizyaktır.ikinci olarak kek yumuşak ve sıcaktır.yumuşacık erkek ve duygusal duygusal seks.bence cazip

0|0
    0|0
    • Sonunda biri anladı.

• ballılokma sana göre değil zaten bu,havaya çiğ köfte atın sonra da altına yat.

• Afrodizyak lafını duyan ortalıkta çıplak dolaşıyoruz zannediyor. Benim diyecek sözüm yok.

• hep ıssız adam yüzünden -,-

bnde hiç öyle bi düşünce yok orası ayrı

0|0
    0|0
    • Filmden önce birçoğunun da yoktu ama işte filmlerinden öyle etkileniyorlar ki birden hastası oluyorlar.

• kendimi sevdirmek için kek yapmaktan bahsetmiyorum :) benim olayım farklı

• peki sana kolay gelsin

• Gercekten cok lezzetli bir kek.

Ben de erkek arkadasıma yapmıştım.

Hem pasta hem kek kıvamında.

0|0
    0|0
  • Bana kek yapsana. :D Yerken Nil-kek çalsın. :D

0|0
    0|0
  • o semptai ıssız adam sonrası oluştu lakin..çoğu öncesinde kek nedir bilmezdi:)

0|0
    0|0
  • Havucu severim, tarcını da severim ama ıssız adam-ı izlemedigim icin hep havuclu cevizli yiyordum :(

0|0
    0|0
    • Film tahmin ettiğimden fazlasını etkilemiş :) cevizli hiç yemedim

• bir de çaylı kekten bahsettiler onu da merak ettim :)

• ne yapmasını ne yemesini hic denemedim..ismisini sevmedim bir kerem.Var mı cikolata damlacıklı kek gibisi ? isime bak heyt be :-)

• tarcın neyse de havuclu sevmem böyğk

0|0
    0|0
    • havucu tek başına ben de sevmiyorum da bir şeylerin arasında güzel gidiyor

• ben de soğana onu yapıyorum. Görmemem lazım.

• ben de çiğ soğana dayanamam,kokusu bile beni benden alır. böyğk

• annemin havuçlu tarçınlısını seviyorum.

0|0
    0|0
  • JoKeR dediyse inanma : ))

0|0
    0|0
    • Kendi gözlemim :)

• haha güzel tespit : ) ama moda gerçekten :) hangi arkadaşıma baksam bi cookie, cupcake sevdası almış gidiyor

• işte sinema-tv dünya ekonomisinin belkemiği :) ürün reklamını aşk dolu sahnelerle süsleyince hop moda :)

• havuçlu tarçınlı keke bayılırım da, ıssız adamcıklardan hazzetmiyorum.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Herkes için gecerli olamaz bu durum. Bazıları cikolatalı sever bazıları limonlu bazıları portakallı bazıları tarcınlı kişiden kişiye degişir.

0|0
    0|0
    • Hadi canım atıyorsun.

• Neden atayım.yorumlara baksana herkesin aynısını sevmedigi belli.

• ıssız adamı ızlerken yarıda bırakıp annesıne kosmus erkek

1|0
    0|1
    • o yüzden kaç sene önce izlediğim film şimdi aklıma geldi ve hala o keki yapmayı bilmiyorum. Müthiş tespit efenim. Devam ediniz, sizde gelecek var.

• Benim ilgi alanıma giren hiç bir hatun, bunun için bana tav olmaz heralde. Olmasın da zaten :)

Lakin annemin çaylı kek diye bir tarifi var lezzet olarak her türlü çakar tarçınlıya :))

Derdimiz maksimum hatun tavlamak ise filmlerden gördüklerimizi uygulayalım :)

1|0
    0|0
    • çaylı kek<3

• zaten gaza geldim sadece, yarın yine klişelere devam ederim :)

• en güzeli :D

• Havuclu tarçınlı kakaolu kadar baymıyor tek ayrımım bu :) havuclu tarcınlı kek yemek için sabahın bir köründe hanımlar nerelerden kalkıp nasıl mekanlara gidiyorlar o kadar yolu tepen sana niye ugramasın sen keki yap kokusu bile yeter dogru yoksasın :p

0|0
    0|0
    • Öyle görünüyor. Yemek yapmayı bilmiyorum kek ustası olucam bu gidişte :)

• Motivasyon için sağ ol :)

• Rica ederim :)

• vuhuu bunu öğrendiğim iyi oldu. havuçlu tarçınlı ayrı bir pahalı ya, belki ondandır

0|0
    0|0
    • maddi kısmı hiç düşünmedim, bilmiyorum.

• Issız kadın olma hedefindeki kadınları tavlayabilirsin :D ama klişe yani orjinal bi tarif te bekleyebilirler senden :D havuçlu tarçınlı ayağa düştü orjinal ol demesin sonra kızlar

0|0
    0|0
    • Kaç tanesine bir erkek yapıp da önüne koymuş. Klişe olması mümkün. Sormasam buradakilerin de aklına gelmeyecekti zaten. Benim de gelmedi. Filmleri kontrol ederken fark ettim.

• Eskiden çiğköfte yapan erkek makbüldü olay havuçlu keke nası geldi ben de çözemedim :))

1|0
    0|0
    • artık çiğköfte heryerde var :) Hem bulgurla yapıyorlar kilo aldırmıyor. Çiğköfte yapan erkekler en büyük darbeyi bu kilo mevzusundan yedi :)

• yahu sorma hojam yandal yapıcaz aşçılıkta desene.. (bu arada künefe den de az ekmek yemedim) saygılar ;)

• onu yapamam işte, o beni baya kasar :) kendi omletimi zor yapıyorum :)

• Ne filmmiş arkadaş. Ben yapmam da sevmem de. 1-2 kere yedim beğenmedim.

Mutfakta havuçlu kek yapan erkek denince kızların aklına biskolata erkeğimi geliyor bilmem ama bulacakları en fazla fırıncı rıfat amcadır.

0|0
    0|0
  • Tamamiyle doğru Havuçlu kekle kız tavladım onaylanmış test edilmiştir :D Bilmiyorum dediğin gibi ayrı bir cazibesi oluyor. :D

0|0
    0|0
  • Kadınlar acayiptir yorma kafanı usta.

0|0
    0|0
  • ben de yapıyom ne var ki bunda.

ömrümü verdim pastacılığa ben...

0|0
    0|0
  • her kadin sevmiyor o keki, sahsen ben de sevmem tadi bir garip, seveni de sevmem dolayisi ile

0|0
    0|0
Yükleniyor...