Duygu karmaşamın çıkış yolu olur musunuz?

Sevgilimi seviyorum ama kankam , benim için paha biçilemez. Onu resmen kızlardan kıskanıyorum . En yakın arkdaşım her şeyimi biliyor her an yanımda . Çok çok yakınız ama resmen sevgilimin yanında bile onu merak ediyorum .Sevgililik gibi bir şey olamaz kankamla aramızda . Kardeşiz çünkü . Sizce bir kızın kankasını sevgilisinden kat be kat sevmesi normal mi ?

Güncellemeler:
Ve sizin kankasını bu kadar seven bir sevgiliniz olsaydı nasıl düşünür nasıl hareket ederdiniz

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• ne alaka kankasina karsi birseyler hissetmesi falan ?.. Unutmayin ki (sevgilisi olanlara soyluyorum), sevdiginiz kisi hayatiniza girmeden once bir cogunuzun hayatinda "erkek" arkadasi vardi... (kankasi)

* arkadaslarimi hic birseye degisme (degismem!) + merak etmek kotu bi' sey degil insan sevdigi insani merak eder, e tabi sevgi dedigimiz de illa "ask" anlamina gelmio, kardesin olarak da sevebilirsin...

Kiim ne derse desin emin olun ki erkeklerden daha iyi arkadas oluyo, bari sır tutabiliolar (kiz olmama ragmen diorm bunu)... hem cinslerim pek sır tutamaz bunu hepimiz bilioruzz...

Ve cok cok yakin erkek arkadaslarim (can dostlarim) var, ve onlari cok seviyorum... :))

"Sn kimsenin dedigine bakma, yalniz sunu soylemeden gecemiiycem sevgilini (eger icinde bi' supe oldugunu zannediosan) onunla sadece "kanka" olduguna ikna et... mesela beraber ucunuz cikin bi yerlere, belkide sevgilinde zamanla onu sever neden olmasin degil mi? :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bende arkadaşımı çok severim küçüklükten beri beraber olduğumuzdan kardeşimden farklı görmem ama sevgili durumlarında o bana anlayış gösterir bende ona anlayış gösteririm.Demek istediğim sevgili ve arkadaşlar geçirilecek zaman birbirinden farklıdır bence sende öyle yap ikisine farklı zamanlar ayır.

0|0
    0|0
    • evet buda öyle birşey zaten . ortaokuldan beri birlikeyiz kankamla . Liseyi sırf onun için onun okuluna gittim zar zor . İster istemez kankamla daha fazla zaman geçiriyoruz :/ Peki senin sevgilin böyle olsa ne düşünürdün ?

• Bende arkadaşıma aşırı bağlıyımdır herşeyimiz aynı olsun isterdim bu bana kalırsa normal.Sevgili durumuna gelirsek bu durumu sevgilinle konuşabilirsin arkadaşına verdiğin değerin fazla olduğu zaman zaman onun yanında olmak istediğini onunla vakit geçirmekten mutlu olduğunu söylersin bunları normal konuşma içinde anlatabilirsin kenara çekip konuşmana gerek yok yanlış anlaşılabilir.Sevgilinde anlayış gösterecektir bana kalırsa.Sevgilinle konuş durumu anlat ikisinede zaman ayır sorun çözülür.

• demekki sevgilinle kanklanla paylaştıklarının yarısını paylaşmıyorsun o yüzden kankan sana daha yakın geliyor. bence sevgilinle paylaşımını arttır mesele düzelir.

1|1
    0|0
    • Güzel cevap. Daha üstüne söylenebilecek bir şey yok...

• ama sevgilim beni bi dereceye kadar anlayabiliyor :( bi sıkıntım olunca sevgilim bir şeyin mi var derken kankam sen gene xxle tartışmışsın bea bu surat onun suratı diyiveriyor .

• birazda senin herşeyini bilmesi sevme gereksinimi duymana sebep olmuş bence

0|0
    0|0
    • olabilir . Gözlerimin içinden anlıyor olan biteni

• bana kalırsa bu kötü bişi herkesin gizli birşeyleri olması lazım yani herşeyi anlatmakla hata yapıyorsun bence

• Sevgilini sevmiyorsun demek ki gerçekten sevsen onun üzerine daha fazla kimseyi sevemezdin.

1|0
    0|0
    • ne alaka yaaa? senin sevgilin hayatina girmeden once arkadaslarini daha cok seviodun o geldikten sonra sildin mi onlari?

Ya bi' gun o "sevgilin" dedigin kisi seni birakirsa yine onlarin kapisina gitmiiycek misin?...

* en cok ailemi severim sonra da arkadaslarimi!

Sevgili bulunurda gercek dost biraz zor ;)

En cok ta sevgilisi oldugunda herkesi silenlere guluyorum, ayrilinca zavallilar gibi kaliyolar ortada yapayalniz :)

• Gerçek bir sevgilin olmamış demek ki senin "Gerçekten sevememişsin" normal herkes bu güzelliği yaşayamıyor., ayrıca biri için birini ya da birilerini silmek gerekmez, eğer silmek zorunda kalırsam sildiğim kişiyi zaten gözden çıkarmışım demektir.

Gerçek sevgili öyledir ki, hayatında bütün boşluklarını doldurabilir.

Kusura bakma bunu yapabilecek başka bir varlık yoktur.

• gizli kullanıcılara ücretli yorum yaparım:)

0|0
    0|0
  • çok sık karşılaşılan bir durum,gayet de normal

0|0
    0|0
    • Sevgilimde çok rahatsız bu durumdan. Ama elimde değil . Onu aldatıyor gibi görünüyorum galiba sevgilimin gözünde de

• her insan belli durumlar içinde asla yapmayacağı şeyleri yapabilir.ama sen bence aldatmadın sevgilini,hem de hiç bir şekilde

• teşekkür ederim

• Sevgilin kankandan kıllanıyo mu? bi de kankanın adı meriç değil de mi :D

0|0
    0|0
    • Evet fena kıllanıyo :D yok değil

• elin kızını ayarlamam ben öyle kankama . zaten kankamıda kıskanıyorum :(

• Kankanı kıskanıyorsan işler karışık emin misin kanka olduğunuza :S

• Hayır normal değil kankana aşıksın fakat bunu kendine bile itiraf edemiyorsun

0|0
    0|0
    • Kankama aşık olamam bu aşkötesi bi durum çünkü

• inşallah öyledir

Kızlar Ne Diyor 2

• Herşeyi anladım da kızlardan neden kıskanıyorsun? Biz kankalarımızın hoşlandıkları kızlarla tanışıp onları tanıştırırdık.Kankaysan her durumda yanında olacaksın.Aksi bir durum söz konusuysa sadece kanka olarak görmüyorsun demektir kendini kandırma.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...