İlişkilerinizde sorunlarınızı konuşur halleder misiniz yoksa konuşmadan unutmayı mı tercih edersiniz?

Diyelim ki bir sorun yaşadınız partnerinizle.Aklınızda soru işaretleri var neden böyle oldu?neden böyle söyledi?çok sınır oldum...gibi şeyler.

Sınırlıyım konuşursak tartışcaz,tartışmayı sevmiyorum unutalım gitsin mi dersiniz.Yoksa konuşalım tartışalım ama çözelim şunu öyle devam edelim yolumuza mı dersiniz?Sizin doğrunuz hangisi...

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• kızlar genelde kesip atmayı sever çünkü tartışırsak olay büyür diye düşünür fakat bu erkekleri çok sinirlendirir. acaba sakladığı bişey mi var ondan mı tartışmak istemiyor gibi. erkeklerde o sorunu orada konuşup halletmek isterki tekrar aynı sorun olmasın yada o sorun sürekli akla takılmasın.

1|0
    0|0
  • Dövüşürdük valla. Sonra küserdik 1 saat sonra barışır eskisinden daha mutlu olrduk

1|0
    0|0
  • Konuşmadan unutulduğunu sandığımız herşey birikip eninde sonunda karşımıza çıkıyo tek farkla; çözülmesi daha zor ve karmaşık. bu yüzden sorunların sıcağı sıcağına ve konuşularak çözülmesinden yanayım.

1|0
    0|0
  • Erteleyip daha sonra konuşmak mantıklı olan bana göre.

1|0
    0|0
  • ya ona bir soru sorduğumda ne cevap vereceğini çok iyi biliyorsam?

1|0
    0|0
  • usulca konuşalım tabi ki.tabi ki üslup önemli.direk kavga etcekmişiz gibi konuşmamamız lazım.

1|0
    0|0
  • Bi sevişiriz hiç bi sorunumuz kalmaz ..

0|0
    0|0
    • sorunlarınız varken sevişceksin bir de yani.eminim sevgilin kndini cok iyi hisseder!

• sen hiç kavgalıyken sevişmemişin be azizim..neyse.. :)

• ben hiç sevişmedim ztn...neyse sevişmek falan değil konumuz.teşekkürler

• öyle birisiyim ama ilişkim yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• konusalım tartısalım ama çözelim şunu öyle devam edelim derim

1|0
    0|0
  • Çok mühim değilse sinirlendiysem unutalım gitsin derim unuturum :))

1|1
    0|0
  • Hep izleri kalir

1|0
    0|0
  • benim konuşmam genellikle kavgaya götürüyor bu nedenle unutmak en iyisi :D

1|0
    0|0
  • Konuşup hallediyorum, her olgun insanın yapacağı şey gibi.

1|0
    0|0
  • Trip atarim genelde.

0|0
    0|0
  • hiç unutur muyum

0|0
    0|0
  • sinirliysem sinir anım geçtikten sonra mutlak konuşurum..sorunları çözüme kavuşturmalı..

0|0
    0|0
Yükleniyor...