Çocukken altı ışıklı ayakkabı giyen var mı?

hatırlıyorum da bazı spor ayakkabıları vardı özellikle basketbol için altında böyle kırmızı mavi ışıklar falan olan . hiç özendiniz mi ?

0|0
45|26

En İyi Kız Görüşü

• giymedim,komik buluyordum :D

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 44

• bi o ayakkabıdan bide bahçıvan pantolon giymek istemişimdir hep ama hiç giyemedim annem bana bahçıvan pantolon almıyodu sen onu açana kadar altına işersin diyodu bak küçüklüğümü hatırlattn gidip kendime bahçıvan pantolon alcam :D

1|2
    0|0
  • Ailemin finansal durumu pek iyi degildi, ama cok israr ettim diye almislardi. Simdi dusunuyorum da, ne kadar fedakarlarmis. Beni mutlu etsinler diye o kadar para harcamislar, bir sene anca giyebilecegim bir seye. Pehh=(.

Guzeldi ama cok sevmistim=).

0|0
    0|0
  • İllaki vardır giyen:))

0|0
    0|0
  • aaaa giymem mi vardı tabi mavi kırmızı ışık yanıodu hatta çok güzeldi ya bak çocukluğumu hatırlatımmm:)

0|0
    0|0
  • Yok hiç giymedim.

0|0
    0|0
  • Benim hiç olmadı :(( bi kere aldılar onunda ışığı bozukmuş :((

0|0
    0|0
  • ya harbi gyiyodum pişman değilm yine olsa yine yaparım.

0|0
    0|0
  • ben giydimm :))

0|0
    0|0
  • vaardıı jipimdee vardııı cok severdiimm smdi resmlerine bakıooruumm :( sundaan doyamadıımm link

0|0
    0|0
  • Ben çok istemiştim ama annemler pahalı diye almamıştı. 1 yıl sonra falan modası geçince indirimden aldılar tabi 11-12 yaşında çocuk giyince de komik oluyodu bende pek giyemeden büyüdü zaten numaram. Öyle işte.

0|0
    0|0
    • olsun ya şimdi gencecik hanımefendi oldunuz artık daha iyilerine laiksiniz :)

• La Gear markalar çok modaydı :) çok havamız vardı okulda :)

0|0
    0|0
  • ayy çocukluğum geldi aklımaa :) olmazmı benimde vardı onlardan. nasıl hevesli gyerdm arkama dönüp dönüp ışıklarına bakardm ayakkabıların bastıkça yanardıı bozulduğunda ne ağlamıştamam :(

0|0
    0|0
  • ahah giymezmiyim. o zamanlar ne popülerdi ya..herhalde çou kişide giymiştir kız erkek..çok havalıydı ama :)

0|0
    0|0
  • Ben giyerdim çok mutlu olurdum ışık yandığında :))

0|0
    0|0
  • olmazmi, superwoman ayakabi oldunu saniyordum, giyerken cok hizli kostumu inaniyordum cocuk iste:D

0|0
    0|0
  • Çok özenirdim. Hiç öyle ayakkabım olmadı. :(

1|1
    0|0
  • benım vardıı hehe nasıl gıyerdım yaa :)) ama aksamları saklanbac oynarken hep yerımı bellı edıyordu:)

0|0
    0|0
  • :)) sesli olanlarıda çıktı sonraları :)

0|0
    0|0
  • evet benim genelde ayyakbılarım olurdu biri barbieliydi kızın gözleri ışıkdıı onu çok seeverdim :):):

0|0
    0|0
  • olmamı yururken bakardık sureklı topuklarımıza yanıyomu ışıkları diye:)

0|0
    0|0
  • Bayılıyodum halada çok seviyorum :D

0|0
    0|0
  • Olmaz mı :)) Çok güzeldi :)

0|0
    0|0
  • Cok havaliydim

0|1
    0|0
  • vardıda pili bitti mi artık bozuldu mu noldu bilmiyorum çok üzülmüştüm

0|0
    0|0
  • 3 tane ayakkabım olmuştu öyle dışarıya çıkmadan evde bile onlarla ne gezerdim :D

0|0
    0|0
  • o ayakkabılardan hala var.benim de vardı :)

0|0
    0|0
  • Hep giyerdim .d

0|0
    0|0
  • Çocukken hep ondan aldırırdım:)

0|0
    0|0
  • benim hiç öyle ayakkabım olmadı özenmedim de

0|0
    0|0
  • vardı benimde :) ne güzeldi

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    14

Erkekler Ne Diyor 26

• Ben çocuk iken yoktu öyle şeyler. :((

0|0
    0|0
  • istemiştim de almamışlardı. geçen bi velette gördüm içim acıdı. ver müziği...

0|2
    0|0
  • oldu tabiki biz 90'lar çocuğuyuz :) hemde birkaç kez...

0|0
    0|0
  • Sümerbanktan almıştım. Hiç unutmam. Işıkları görücem diye yürüyüşüm değişmişti :)

0|0
    0|0
  • Bizim çocukluğumuzda yoktu..

Ayrıca Dr. Martinez daha afili bir ayakkabıydı..

2|0
    0|0
  • makaraya tel geçirip araba yapar onla oynardım ben.öle pilli ışıklı oyuncagım olmadı hiç

0|0
    0|0
  • çok istemiştim ama alamamıştık...fakirdik lan :(

0|0
    0|0
  • o zamanlar modaydı kim giymez ya .)

0|0
    0|0
  • Olmazmı vardı küçükken oyle ışıklı ayakkabılarım hey gidi günler büyüdük artık tabi koskoca adam olduk :)

0|0
    0|0
  • ışıklı ayakkabım vardıda 6 tane ışığı yoktu... 6 pilli boncuklu tabancam vardı taramalı bütün boncukları boşaltıyodun ard arda saydırıyodun bozuldu :'(

0|0
    0|0
  • Sırf o yüzden koşarken arkama baka baka koşuyordum. :) Pilleri bitince çok üzülürdüm.

0|0
    0|0
  • :) Bayılırdım..ayakkabı alacağım zaman ışıklı olsun diye tuttururdum..ışıksızsa gece yanıyo bu diye kandırılırdım

0|0
    0|0
  • O değilde çocuklar duymasındaki havuç'un yarım top şeklindeki çantasına hep özendim :)

0|0
    0|0
  • Aldığım ilk gün, ne varlan bunda diye ayakabıyı yırtmıştım :D sonra açtım baktım ışıkmış :D

0|0
    0|0
  • Benim vardı çok severdm :))

1|0
    0|0
  • hep bot giydim yahu yazın bile..

0|0
    0|0
  • evet:)

0|0
    0|0
  • Hocam onların pili çok çabuk bitiyordu ya 1 hafta mutlu mesut geziyordum sonra tak diye bitiyordu :D

0|0
    0|0
  • benimki sekiz ışıklıydı altı degil

0|0
    0|0
  • Bide hava atmaya çalışırdık. Beyin bedava :D

0|0
    0|0
  • tabiki

0|0
    0|0
  • her gün :D

0|0
    0|0
  • bizim zamanımızda yoktu

0|0
    0|0
    • bro inan bana ben bu soruya verdikleri cevapları görünce çok üzüldüm yavvv aga bizim zamanımızda bu ayakkabıdan yoktu bakıyorumda bi çok kişi bende aldım giydim demiş.ilk kez kendimi yaşlanmış hisettim :(

• yaşlandım kendi adıma..:) yaş 35 yolun yarısı..:(( artık tam ortasındayız ömrün...yokuş bitti iniş başlıyor artıkk..

• var :)

0|0
    0|0
  • Çocukken bile cool idim. Hiç heves etmedim o ayakkabılara <3

0|0
    0|0
  • gördüm ama giymedim, hiç de özenmedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...