Hiç sevgilinizi aldattınız mı ve hayatınızdaki kişi bunu öğrendi mi?

Hiç sevgilinizi aldattınız mı ve hayatınızdaki kişi bunu öğrendi mi?

Öğrendiyse nasıl öğrendi, öğrenmediyse ilişkinize devam ettiniz mi ya da bitirdiniz mi?

Ayrılmak yerine niçin ihanet etmeye gereksinim duydunuz?

• Evet, aldattım
    13% (7)12% (3)13% (10)Oy Ver
  • Hayır, hiç aldatmadım
    65% (36)62% (15)65% (51)Oy Ver
  • Aldattım ama haberi olmadı
    11% (6)8% (2)10% (8)Oy Ver
  • Aldattım ama birşekilde haberi oldu ve bitti
    4% (2)0% (0)3% (2)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz)
    7% (4)18% (4)9% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
17|17

En İyi Kız Görüşü

• Hayır , hiç aldatmadım. . diyor ve sözlerimi her aldatmak kelimesini gördüğümde aklıma gelen bir asya atasözüyle bitiriyorum... Beni 1 kez aldatırsan yazıklar olsun sana , 2. kez aldatırsan yazıklar olsun bana... <_<

4|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Çok kritik bir noktaya parmak bastın, kadın da erkek te bunu yapabilen türde varlıklar. Neden aramak yersiz çünkü, zihinsel, fiziksel, ruhsal, duygusal sıralamaya kalkarsan bir sürü model çıkacak. Sorun buna sebep olan boşluk, erkeğin sadece fiziksel birliktelik için aldatmadığını bir çok erkek ten duynuş olmalısın. Böyle birşey yok :) erkek te kadın da kendi egosunu ''acaba yapabilirmiyim'' ile başlayarak '' sanırım becericem'' ile sürdürüp ''yapıyorum, onsuz da olabiliyor'' ile devam edip ''yaptımmm sonunda başardım'' ile sonlandırdığını sanıp bütün bunların ardından eğer gerçekten değer verdiyse geri dönüşü seçiyor. 1 kez aldatma ya da ihanet bir yandan egoyu tatmin ederken % 80 kişi de özgüveni düşürüyor ve pişmanlık dürtüsü oluşturuyor. gelelim sorunun asılcevabına '' EVET'' aldattım, ilişki esnasın da çok sevdiği bir arkadaşı ile 3 ay birlikte oldum sonra arkadaşı bitmesini istemediği içinbeni tehdit ederek soylerim dedi :) olur olmadık bir yerde bir yemekte de yüzüne karşı söyledi. Benim hatun da birksç kelime ile özetledi '' Napim kızım adam erkek, evlenene kadar benden böyle birşey talep etmiyor. Senin gibiler ile işini görüyor'' deyip konuyu oracıkta kapattı. Sonra bana '' Bunlar senin güvenip birşeyler yaşadığın insandan geldi bana, dikkat et'' deyip beni pişmanlık denizinin içine itti.

0|0
    1|2
    • eden eninde sonunda bulurun bi örneği olmuş sanırım..

• bence kusura bakmada senin hatun başkasını bulamam diye yada kızı aşağılamak için öyle konuşmuş ..gurursuzca bu davranışı..hatta sana açık kart vermiş artık sen sürekli aldatırsın

• SEvgilim olsa asla aldatmam zaten ki bunu yapan nedir bilemem artık

3|0
    0|1
  • sevgilimi aldatmadım... aldatmam... eğer sevmiyorsam veya bi hissiyatım kalmadıysa söylerim... aldatan kendini aldatır...

4|2
    0|2
  • sitede bir tane bile bulamayan ve bundan acı çeken kardeşlerim varken, aldatmaktan bahsetmeyi etik bulmuyorum:)

ayrıca konu ve yorumumla ilgili olarak;

1- zeytinyağının özağırlığı 0,8'dir ve özağırlığı 1 olan suyun üstüne çıkar.

2- komşusu açken, tok yatan bizden değildir.

3- çapkınlığa giderken deplasmana gidilmeyeceği gibi, tanıdıklarla da gidilmez.

4- aldatma, sadece iki insanın kısa bir süre cinsel biliktelik oluşturması değildir.

önermelerinin birlikte değerlendirilmesinin, cevabımın anlaşılabilir olması açısından önemli olduğu kanaatimdeyim:)

2|0
    0|1
  • hiç aldatmadım

2|1
    0|1
  • italyan bulursam bi tane olabilir

2|1
    1|0
  • valla aldattım .tlf de yakaladı.ben tamam kesin ayrıldık derken affetti.konuştuğum kıza küfredtti hakaret etti. ertesi gün gitmiş tehdit etmiş.konu kapandı ...açıkcası artık tırsıyorum...dipnot:aldatırken sevgilimi harbi çok seviyorum.kız kuruk salladı diye konuştum başka amacım yoktu :)

0|0
    1|2
  • hayır.

3|0
    0|2
  • Hiç sevgililerimi aldatmadım yani aynı anda 4 sevgilim olduğu zaman bile oldu ama hiç birini aldatmadım ben sağdık biriyim

0|0
    3|1
  • Hiç aldatmadım,aldatmam.Sevdim mi adam gibi severim.Sevdiğim kişiye tam değer veririm.Seven aldatmaz.

0|0
    0|0
  • hayır asla

2|0
    0|1
  • 3 kişiyle aldattım

haberi bile yok

bence aldatma kelimesi de yanlış

böyle şeylerin kısıtlaması olmaz

0|1
    10|3
    • yuh ya savunuyosun bırde tabı canm bırı gelır bırı gıder dımı !

• yazık..

çok yazık...

• aldatan bi insan arkadan iş çevirebiliyor demektir buda bu insanın arkadaş çevresinde işinde hertürlü dalavereyi çevirecek cinsten biri olduğunu gösterir..

• Sevgilimi aldamışlığım var ama eşimi; söz konusu bile olamaz.

0|0
    0|0
  • yorumsuz

0|0
    0|0
  • Hayır, hiç aldatmadım

0|0
    0|0
  • hiç aldatmadım asla

0|0
    0|0
  • eskiden erkekler aldatırdı şimdi bayanlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Aldatmadım, aldatmam ama aldatıldım..

Güzel soru sevdim..

5|0
    0|1
  • hayır canım hiçbişekilde aldatmadım aldatılmakta istenmem allah kimsenin başına vermesin.eğer bi kişiyi gönülden seviyosan zaten bu mümkün değil.ne başkasına kazık atarım nede bana atılmasını isterim.ben kendi şahsıma böyle bişeyi asla yakıştıramam zaten.hee erkek arkadaşım beni aldatsaydı o zaman gerçekten çok üzülürdüm ama ben onun yaptığı yanlışı yapmazdım bende aldatayım ödeşelim demezdim.asla affetmem en büyük beddualarımla onu terkederim...

3|1
    0|2
  • asla.

1|0
    0|0
  • hayır aldatmadım aldatmamda .

1|0
    0|0
  • Hiç aldatmadım.. Gerek de duymadım.. Aldatmak kişiliksizliktir.. Madem gözün onu daha görmüyor, ayrıl başkasıyla çık..

1|0
    0|0
  • aldatmadim ama bir defe aldatmak istedim cunku benden artik sovudugunu dusunmusdum yeterince ilgilenmiyorduuu

0|0
    0|0
  • Hayır, hiç aldatmadım

0|0
    0|0
  • hayır gerek duymadım, saçma bir şey bence. başkasıyla olmak istediğimde, önce ondan ayrılırım.

1|0
    0|0
  • bu soruya aldatsam bile evet demezdim

hayır aldatmadım :))

1|1
    2|3
  • Hayır, hiç aldatmadım

0|0
    0|0
  • asla aldatmam!

0|0
    0|0
  • Hayır, hiç aldatmadım

0|0
    0|0
  • aldattım haberi oldu affetti

0|0
    0|0
  • aldattım ama tek gecelikti bitti gitti. ona söylemedim ama eğer ileride bir gün kendine hakim olamazsa 1 gecelik bir ilişki yaşayabilirsin dedim. ödeşme gibi bir şey yani.

0|0
    1|2
  • Sevgilim beni aldatmisti, arkadaism yakalamis bana bir bir anltdi..

Gitdim buldum o kizi agzina etdim aff edersiniz sonra kizi tehdit etdim,

eyer sevgilime ögrendiyimi söylersen seni maf ederim dedim korktu söylemedi..

Sonra o kizin abisini kendime ayarladim!

Sevgilim ögrendi bunu, sonra bana geldi sne beni nasil aldatirsin dedi..

Sen beni nasil aldatiosan bende seni öyle aldatiyorum dedim..

Bide kizin abisi oldugunu ögrendiginde saskina döndü..

Benim damarima basmaya gelmez arkadas!

5|0
    1|2
  • Beni aldatanı aldattım. Pişman değilim ama birdaha yapmam.

8|1
    0|2
Yükleniyor...