Lütfen bilgisi olan yorum yapsin dövüş sanatları ile ilgili?

selam 22 yasinda bir bayanm daha önce jmnastk flb gittim yeni vücudum esnek ama uzun zamandir yapmadigim için kilo aldm.. hem kilomu azaltmak kas yapmak hmde bir branş öğrenmek adina bu yasta ogrenebilecegm dövüş sporu istiyrym İstanbul avrupa yakasında olan zorluk derecesi önemli değil yaparm hangi spora yonelebilirm bilgisi olanvarmi

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bir kadının yapması gereken en iyi savaş sanatı (sizin deyişinizle dövüş sporu ya da sanatı) aikidodur. Eğer amaç kendini olası bir duruma karşı korumaksa fiziksel üstünlüğü yok etmek gerekir bu da en uygun aikido ve ninjutsu'dur. Çünkü tamamen insan anatomisini kullanmak odaklı oluşturulmuş ve çok az güç harcayarak muazzam şeyler yapmanıza olanak sağlıyor. Bir saldırganla karşılaştığınızda işini bitirmeniz 3-5 saniye. Kesinlikle aikido derim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kas kas düşünüyorsanız aikido vin chun karate kung fu taekvando gibi sporlardan uzak durun body building veya kick box veya box yapabilirsiniz özellikle box ve kick box yapanlarda demir gibi kol oluyor

0|0
    0|0
  • Tekvando Kesinlikle. Erkek olsan güreş öneririm grekon muydu ondan. Ama beni dinle tekvando çok yararlı olur

0|0
    0|0
  • Kung fu tavsiyem

0|0
    0|0
  • Kick box

0|0
    0|0
  • caramel machiato

0|0
    0|0
  • kerata yap sen bacı

0|0
    0|0
  • Muay thai yaa kick boks.. Antremanlari gercekten yorucudur ve cok cabuk kilo verdirirler..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aikido

0|0
    0|0
  • Ben 19 yasindayim 3 yildir taekwondo yapiyorum tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Nerdesin peki İstanbul avrupa da bir salon var mı subenz falan

• Ben izmirdeyim o konuda malesef bir fikrim yok

Yükleniyor...