Kapat

Sevgiliniz sizden ayrılsa ve benim yaptıklarımı yapsaydınız bitmemesi için en sonunda bir şey yapar mıydınız?

Sevgilim benden ayrıldı köye gitti ve orada düşünmüş Mantığına yenilip sırf onu mutsuz ettiğim için 2.ayımızda ayrıldı tam 6 ay konuşmadan sonra birlikte olmuştuk. Köyden geldiği an bitirdi ve ben hep uğraştım bitmemesi için en sonunda kapısının önüne gidip asfaltta tam 8 saat oturdum eve geri geldiğimde çoktan msaj atmıştı (Komple bitti gitti neden kapımın önüne geliyorsun neden uğraşıyorsun bırak bi başıma kalayım bitti artık yeter artık sıkıldım) diye birmesaj attı Bana hayatımın aşkını bitiriyorum bile dedi neden böyle yapıyor anlamıyorum :/ neden bukadar katı facesinden beni sildi engelle dediğim haldede engellemedi ve ortak arkadaşlarının kapak fotoğraflarına beni üzmek için bişeyler koyuyor anlamıyorum neyapmaya çalışıyor neyapsam :/?_?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• aklıyla ayrılmış matığa düşkün eğer akılda bitmişse bitmiştir herşey bende sende alış

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Yapma ve git... AsLı oLmayan aşK'ın FasLıyLa kendini Heder etme...

0|0
    0|0
  • Kız kafasında bitirmişse eğer ne kadar severse sevsin dönmez. Ki sevmiyor bile olabilir. Sen de onun kararına saygı duy bir zaman sonra hepsi geçer..

0|0
    0|0
  • Tepersen sevilirsin.

0|0
    0|0
  • umursama

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• başkasını bulmuş olabilir

0|0
    0|0