Can sıkıntısından yemek yiyorum, nasıl kilo vermeliyim?

Arkadaslar benim boyum 172 ve 80 kiloyum 67 kiloya dusmek istiyorum fakat irademe sahip cikamiyorum. Surekli can sıkıntısından yemek yiyorum biseyler onerirseniz cok sevinirimm

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yemek yeme spor yap ogunune dikkat yoksa 80 90 100 derken kut diye gidersin yag baglar kalbin

0|0
    0|0
    • Guzel yorum eyv bro :D

• Tek oyniycam bro sbsjsjd

• O zaman benim icin de oyna :D

Erkekler Ne Diyor 11

• Aslın da değerlenecek bir yerdeki arsa kibinsin. Seni şimdi kolayken tavlayıp spor yaptırıp zayıflatınca ne rant yaparsın biliyonmu üf be her yerden kaer akar..

0|0
    0|0
  • üç beyazı kes

un tuz şeker.

0|0
    0|0
  • cansıkıntısından yemek yiyor isen sıkıntın geçtiğinde s ı ç :) valla bak şaka değil... dalgada geçmiyorum...
    tatile gittim otelin yemeklerini bir yedim arkadaş eve geldim hala s ı çıyorum... baya bir kilo verdim :D

0|0
    0|0
  • Spor aliskanligi edinmen lazim zaten edindiginde iradenede sahip cikarsin zayiflayip geliştiğini gördükçe yemek yemek istemiceksin

1|0
    0|0
    • Diyosuuunn, deniycez bakalim umarim yapabilirim

• Simdeden cok yardimci oldun dusunmen yeter beee. Atarim buraya fotografimiiu

• Ayip ettin be sevinirim sana kolay gelsin ama sen kilo kilo veremezsin be :) hep bunu düşün unutma hadi iyi geceler

• yemeyeceksın

0|0
    0|0
  • Nekadar yemek yedigin degil ne yedigin önemli, karbonhydratli yigeceklerden ye

0|0
    0|0
    • Ben cok yemek secen biriyim sebze ve ev yemekleri yiyemiyorum hep hazir hep hazir ondan heralde

• Tamam fena gaz aldim şu an yapicam :D

• profilime gir sorulara bak
    1dk önce sordum

0|0
    0|0
  • şekersiz çay kahve iç sürekli mideyi bastırır :D

0|0
    0|0
  • Bulusalim gunleri gezerek gecirelim canin sikilmasin yemekde yemezsin :)

0|0
    1|0
  • önerilerimi özelden yaz anlatayım...

0|0
    0|0
  • boy resmini at yardımcı olayım kiloyu hangi bölgeden aldığına bağlı olarak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben artık ne kadar yesem de almıyorum. Anlam veremedim. Spor yapacaksın dans et hiç olmazsa yiyip yiyip yatma üstüne ^^

0|0
    0|0
  • Vermelisin. Sık sık ye ve yuruyus yap

0|0
    0|0
  • seninle diyet arkadaşı olalım mı benimde kilo problemim var her gün ne yediklerimizi konuşuruz spor falan istersen yarış yabarız en hızlı zayıflayan kim olacak diye tabiki istersen

0|0
    0|0
    • Canim uzaktan uzaga olmaz o isler cok tesekkur ederim ama teklifin iciiin

Yükleniyor...