Yabancı kontejanı hakkındaki görüşleriniz?

Ben yabancı kontejanının kaldırılmasından yanayım gelişmiş ülkelerde (ispanya ingiltere almanya fransa italya) kontejan durumu yok ve başarılarıda ortada siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• hem kontenjan koyuyolar hemde sanki çok iyi futbolcu yetiştiriyomuşuz gibi avrupada başarı yok diyolar. Önünü kapatıyolar resmen büyük kulüplerin

0|0
    0|0
    • Ben şoyle düşünüyorum : şimdi avrupaya giden takımlarımız avrupada ve ligde sürekli kadro değişikliği yapmak zorunda tek kadroları yok buda oyuncuların adaptasyon süresini uzatıyor bir başka gözle ise salihi veya necipi baz alalım necip atiba olcay oğuzhan gökhan töre dörtlüsünün yanındamı daha iyi pişer yoksa xavi iniesta busqets arasındamı iyi pişer futbolu gelişir tabi uçuk bir örnek bu ama şuda kesinki yabancı ülkeler bizden çok çok ònde futbol konusunda

• Her yere sart terim

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

• Sonuna kadar katiliyorim ustelin onlara yapilan sinavi gelin gorun 5. sinifa gidn bir ogrenci elini kolunu sallaya sallaya yabanci ogrneci kontenjanindan tip dis muh hukuk gibi dassakli bolumleri okuya biliyor... senin maden bbunlari okutacak kontenjanin var once kendi vataninin cocuklarina o egitimi ver snra elin cocugunu dusun ama su da bir gercek ben sadece ulkesinde afet savas gibi durumlar olablarin gelmelerine karsi degilim

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katiliyorum!

0|0
    0|0
  • ben yabancı sınırını destekliyorum sınırsız olursa yabancı çöplüğüne döneceğiz. hatta yönetici olsam ilk 11 de alt yapıdan yetişmiş 25 yaş altı iki oyuncuyu oynatma şartı getiririm. gelen yabancılarada 30 yaş sınırı getirirdim ki yaşlılar gelemesin

0|0
    0|0
    • Farkındaysan gelişmiş ülkerlerde yabancı sınırlaması yok ve bulundukları konum ortada bu kafayla gidersek hiç bişe olmaz ne milli takımdan nede kuluplerimizden

• 25 yas alti yani gelistirip satabilecegimiz gelir kaynagi olabilecek ve 24-25 gibi az da tecrubelenmis yas grubu icin sinirsiz olmali. 26 ustu cogu katar oncesi para duragi olarak geliyor. 3 yeterli bence.

0|0
    0|0
  • tüpçü federasyonunun marifetleri işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...