Seçme şansınız olsa Türk kızlarını mı seçerdiniz Rus kızlarını mı ?

Samimi ve gerçekçi olalım. Kızlarda yorum yapabilir.

Güncellemeler:
Gangster5432 ... Nicli arkadaşımızın bir yorumu hoşuma gitti. Şöyle yazmış Kendisi. Ne buluyosunuz Ruslarda vsvs konusuna istinaden '' E niye kıvanç kıvanç diye ölüyonuz o zaman ya ? '' diye cevap vermiş. Yoruma açık

0|0
11|21

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• cık cık kınım kınım kınıyorum şu an seni türk kızı gibisi var mı ya sabah gömleğini ütüler akşamda kafanı, bunu hangi rus kızı yapabilir?

0|3
    1|0
    • biz kafa ütülemiyorsak o kişiyi sevmiyoruz demektir. Ne kadar bıdı bıdı yapıyorsak o kadar aşığızdır valla bak :D

• Bence yapmayın lütfen onu. Erkek yorgun falan eve geliyor, senin sevginin gösteri ölçüsüne bak

• ŞU Rus hatunlarda olupda bizde olmayan ne var anlamadım hiç :)) Erkeklerin bu Rus hatun aşkını zaten hiç anlamıyorum :))

2|0
    0|0
  • Rusların epsi aynı standartta..Sarı, uzun, mavi göz.. Biz de her çeşit var maşallah..

1|0
    0|1
  • bir rus kizi kadar güzel olduguma inaniyorum

0|1
    2|1
  • Erkek olsam Türk kızlarını seçerdim.. Çünkü onlar daha Avrupai duruyor Ruslara göre..

Ama dünyadaki ırklardan seç dersen Latinleri seçerim :)

0|0
    0|2
  • Rus hatunu seçen varsa hatun 40 yaşına geldiğinde bi görünsün bakem.Bu kadar çabuk çöken bir bayan ırkı daha az vardır herhalde.Ya ruslar tamam güzeller falan ama soğuklar sanki.

0|0
    0|0
  • ispanyol erkekleri

1|0
    0|0
  • gri maddeyi kullananı ırk ayırmam

0|0
    0|0
  • Bende genelleme yapmaması gerektigini söylemiştim işinize gelmeyince eksiliyosunuz. Madem başkalarının fikrine saygınız yok konu da açmayın !

1|0
    1|4
    • Burada hiç bir kimsenin yorumuyla alay edilmedi, saygısızlık gösterilmedi. Lütfen seviyeli olalım.

• Şabaaaannn Neeeeee. Kadın ne dedi . :)))

• herkes seviyesini belli ettigine göre konuscak cokta bisey yok. Ha Rus kızlarına bu kadar meraklıysanız buyrun Rusyaya yerlesin doya doya yaparsınız asıl amacınızı.

• Bu Ruslarda ne var ben gercekten anlamıyorum. Hepsi aynı model kadını da erkegi de sarı saç mavi göz . Rus kadınları diye ölüyosunuz ama çok çabuk çöküyolar. Dayım turizm işinde bi çok Rusla tanıştım ve hic kanım ısınmadı cok soguk insanlar.

2|0
    0|2
    • E niye kıvanç kıvanç diye ölüyonuz o zaman ya ?

• daha şimdi Kıvançtan bahsetmistim baska bi konuda. Neden genelleme yapıyosun nerden biliyosun o adamı begendigimi? Aksine kızların ona neden bu kadar bayıldıgını anlayamıyorum. Hiçte sevmem !

• demi murat boz dese neyse de kıvançta neymiş peh :D

Erkekler Ne Diyor 21

• Slav kadınları, sevdiğini ölesiye seven, Kaprisli olmayan, güzel, birde müslümanlığı seçerse. Rus kızı derim tabi.

0|1
    1|0
  • Bazen denk geliyorum, Facebook ta tw. da falan Kıvanç veya bir başka Ünlünün fotolarına yapılan yorumlara. Seni yerim , ayyy çok tatlı, ölürüüüüüüm sana ben ayy ayy ayy ( aynen yazdığı gibi) daha neler neler. Kızlar yapmayın bu ya lütfen. Ne kadar batık bir durum bu biliyor musun ?

0|2
    1|0
  • Rus rus rus, sütun gibi bacakların altına giyilmiş siyah topuklular, fit vücut, bembeyaz şekerden daha şeker ten, kırmızı yanaklar, tamamen naturel sapsarı saçlar, kiraz kiraz öpülesi dudaklar, deniz mavisi gözler, kadın değil onlar bi kere biblo =]

0|2
    2|0
  • Rus olsun çamurdan olsun abiiii :)) Şaka bir tarafa Rus kadınlarından yana kullanırdım tercihimi. Müslüman olma şartı ile. Bizim kızlarımızı anlamadım, yaranamadım, beğendiremedim vsvs. Şeker gibi kadınlar şu slav kadınları. Örneğin internet üzerinden chat yapanlar bilir. Çirkinmişşin yakışıklıymışşın bakmazlar, sohbet ederler, dert ortağı olurlar yeri gelir. Ama bizim kızlarımız böylemi. neyse kısa kesiyim

0|1
    2|0
  • bizim kızlar gibisimi var yerim rusunu da ingilizinide

5|1
    0|1
  • Ruslarla eglenilir herturlu fantezi yapilir sinirlari zorlarlar turk kizlariyla evlenilir cocuk yapar namusunu korur.

2|0
    1|1
  • Alışkanlıklarımdan kolay vazgeçemem. Türk kızları.

5|0
    1|1
  • türk kızı daha samımı gelıyor napayım elın gavurunu:)

2|1
    0|0
  • Tabi Türk kizlari, nazi bile bi baska ya :))

3|0
    0|2
  • Şimdi aynaya bakdımda 24 yaşında kel bi kafaya azcık bide göbege sahibim rus kızlarını ne yapacamki Türk kızları yetiyor yetiyor yetiyor ... EDEP Lazım bize güzellik fani..

5|0
    0|0
  • Rus eğlenmeye Türk evlenmeye :D Onun için tabiki türk :)

2|0
    0|1

• Hiçbirini benim gibi temiz ve öpüşmeyi bilmeyen utangaç iyi kalpli kızı.

2|0
    0|1
  • ben rus kızına aşık olamam

1|0
    0|1
  • Ben kız seçerken Rus mu Türk mü diye bakmam

2|0
    0|0
  • güzel kızları seçerdim.

0|1
    1|0
  • Rus..En azından başta çözeriz.yalnış hareketinde kültürü böyle diyebiliriz..düzelicek diyebiliriz..türk kızları giderek bozuluyo..

0|0
    2|1
  • Seçme derken "evlenmeyi" kastediyorsan tabi ki Türk kızını seçerim.

2|0
    0|0
  • Türk kızıyla kıyaslamam bile ben onları .

1|0
    0|0
  • Bir rus seni seviyorum diyemez.turk kızları her daim

2|0
    0|0
  • türk kızı candr :))

1|0
    0|0
  • Rus

0|0
    2|0
Yükleniyor...