Siz üniversite sınavına nasıl hazırlandınız?

Günde kaç soru çözdünüz, kaç saat çalıştınız, dershaneye gittiniz mi, falandı filan herkes hazırlanış tarzını anlatırsa çok sevinirim. Ve şuan mesleğiniz nedir?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• dershaneye gittim. çalışma programı hazırlıyor zaten rehberlikçi. ona uyuyorsun. dersleri gunlere bölmüştüm. işlenen konuyla ilgili testler çözüyordum. sayısal olduğum için matematik e çok ağırlık verdim tabi. şuan öğrenciyim. 3 sene önce kazandım otomotiv öğretmenliği okuyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 9-sınıf: günde 0 saat

10-sınıf: günde 1 saat

11. sınıf: günde 3 saat

12.sınıf: günde 0 saat

60bine girdim, selçuk harita mühendisliğine gittim; zamanını da çalışmadığım için pişman oldum ikinci sınıfın sonunda bıraktım

şimdi dershaneye yazıldım, günde 6-8 saat çalışma, farklı kaynaklardan soru çözümü =)

Şu anki mesleğim: Baharatçıda eleman dershane başlayınca bıraktım

0|0
    0|0
  • günde belli bi sınırım yoktu çözebildiğim kdar çözerdim.kendini saatle sınırlamamalısın bence.dersaneye gitmekte şart değil ben pişman olmuştum şahsen :) şimdilik hala okumaktayım mühendis olucam bi terslik olmazsa :)

0|0
    0|0
  • Sabah kaltim duş aldım üstumu giyindim kahvaltı yaptım kalemi mi aldım bismillah dedim çıktım evden. :)):):

0|0
    0|0
  • Kafan basıyosa çalışmadan da geçen var bacım.

0|0
    0|0
  • çok çalısmıstımmmm walla

0|0
    0|0
  • şu an ben bilgisayar mühendisliğinde okuyorum 18 binle geldim eğer heyecan yapmasan tıpada giderdim :) eğer izmirdeysen saatlerce anlatabilirim nasıl çalışman gerektiğini. konu başlıklaqrın çok geniş en önemlisini seç anlatayım herkesi araştırdım türkiye birincisinden bir insanın neden sonuncu olduğuna dair bilgilerim vardır. 2 sene hazırlandım sınava ikinci yılında 60 puan artıran biri olara kyazıyorum bunları (:

0|0
    0|0
    • Ee anlat bakalım şu bilgilerini merak ettik.

• mesela ne konuda o kadar çok şey varki aklımda desen bana fizik nasıl çalışılır bu konu nedir neresinden başlayayım (:

• Ne soru çözdüm ne bişey.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Dersane özel ders falan hepsinden faydalandım bakalım nolucak.

1|0
    0|0
  • Dershaneye gittigin zaman sana program hazırlayacaklar ona uyarsan bir de ''inanmak'' önemlidir.. Bu şekilde hedefine ulaşırsın.

1|1
    0|0
  • günde 300 soru çözüyordum ama ben sözeldim kolay gelıyordu 4 5 saat çalışıyordum dersaneye gittim 2 yıl

1|1
    0|0
  • Dershaneye gittim , bol soru çözdüm , son dönem daha sıkı çalıştım.

0|0
    0|0
  • Dershaneye gittim. Her gün olmasa da bazen 15 dk konu tekrarı yapıp yaklaşık 50-100 soru çözdüm. Böyle kazandım. Zihin engelliler öğretmeniyim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...