Erkeğin kalbine giden yollar neler?

30lu yaşlarının başında bir erkeksiniz. Bir çok bayanla birliktelik yaşadınız ama genelde terkedildiniz, nedeni de o zamanlar evliliğe hazır olamamanız ve kız arkadaşların bu durumdan soğuması. Kızlara da güveniniz azalmış ama etrafınızda bi çok kız fır dönüyor çünkü acayip seksisiniz:D Arabanız evleriniz mükemmel bir işiniz var. Karşınıza da hem dostunuz hem çok iyi bir seks partneri hem de becerikli ve çok iyi okullarda okumuş genç bi bayan çıktı.

Bu bayan bahsedilen erkeğin alını başından nasıl alabilir, nasıl hergeçen gün daha da sevmesini sağlayabilir? :D Önerilerinizi alayım arkadaşlar... Nasıl farklı olabilir fark yaratabilir

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Aman kısmet işi bunlar be.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• çeşitlilik gösterir. değişkendir.

küçük bir erkek çocuğnun kalbini bir oyuncakla kazanabilirsiniz.

bir ergenin kalbini onu önemsediğinizi hissettirerek kazanabilirsiniz.

olgun bir erkeğin kalbi ise biraz daha zordur, aklı fikri şeyinde olan bir erkeğin kalbini kazanmak basittir belki ama yaralanmış bir erkeğin kalbini kazanmak? onun yaralarını acıtmadan sarabileceğini hissettirmek ve bunu başarabilmek.

nitekim, farklıdır her erkeğin kalbine giden yol, kimisi dar, zor bir patika, kimisinin ki beş şeritli bir otoban. sonu ise bir çıkmaz sokağın kısır döngüsü.

0|0
    0|0
  • Ruh halime göre değişiyor. Şu anda rakı-balık mesela. İlerleyen saatlerde bir kucak dansı, gündüz kalkmadan önce hazırlanmış kahvaltı.

0|0
    0|0
    • kız fark yaratmaktan bahsediyor senin dediklerin sıradan bence

• Ben aslında içeriği pek okumadım, kendi kalbimden bahsettim :)

• sen zaten farklısın butun kızlardan baksana kendını hemen yamayacaksın :)))

0|0
    1|0
  • bence onun yanında ulaşılmazmışsın gibi davran bu çok önemli. arada bir ona 1-2 iltifat et yalnız fazla abartmadan. bu şekilde ona olan ilgini hissettirebilirsin ve onun dikkatini çekebilirsin

0|0
    0|0
  • okumuş bir bayan çıktıysa karşıma hemen atlarım üstüne daha ne olcak hiç olmassa dır dır ederse kültürlü eder en azından

0|0
    0|0
  • sıcaklık,yakınlık, köstek değil destek olmak

0|0
    0|0
  • bu dost, partner, becerikli, elit eğitim almış kadın sen misin?

0|0
    0|0
  • herlade bahsettiği bayn sen oluyosun

0|0
    0|0
  • erkeğin kalbine giden yollar damarlardır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Akısına bırak, olacagı varsa olur.Ayrı bir caba sarfetmen ilerleyen zamanda pismanlık duygusu olusturabilir

0|0
    0|0
  • doğal ol, oluyorsa oluyordur

0|0
    0|1
Yükleniyor...