Protein tozu + Spor + düzenli beslenme ile kaç ayda kas yaparım?

Protein tozu + spor + düzenli beslenme ile kaç ayda kas yaparım?

0|0
226

En İyi Erkek Görüşü

• 3 ayda yaparsın kank

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• istediğin kas kütlesine bağlı. sizdeki östörojen hormonu kas yapımını erkeklere göre zorlaştırmaktadır. bazı bölgeler kaslanmaya daha meyilli iken bazı bölgeler daha çok zaman ister.
    kas yapmanın süresi için= istediğin bölge, haftada kaç gün antrenman yapacaksın, hangi ant prensiplerini izliyorsun, antrenmanın hakkını ne kadar veriyorsun?

bu soruları cevaplarsan daha mantıklı daha doğru cevaplar alacaksın ama unutma kaslanmada genetik faktörlerde önem taşır... aldığın cevapların doğruluk payı %70 i geçmeyecektir...

0|0
    0|0
  • Ne derece bir kas istediğine göre değişir. düzenli beslendiğin kadar düzenli sporda yapmalısın hareketleri aynı ağırlık ve aynı temel olarak yapmamalısın 5,6 ayda baya bir kenedini fark ettirmeye başlar

0|0
    0|0
    • yani çok değil ama kas olduğuda belli olsun

• 5,6 Ayda normal bir insana göre farkın tamamen belli olmaya başlar Şimdi bir bayan olduğun için Erkeğe göre kas kütlen daha az ondan böyle bir zaman yazdim Genetiğinde önemli Kimine 3 ay %60 iken kimine 6 ay%50 yarıyor.

• çalışma ağırlığına bağlı olarak 1 ayda gözle fark edilir değişim yaşarsın. 3-6 ayda bırakırsın :)

fc08.deviantart.net/.../...pe_by_tonyr-d65371d.jpg
    böyle bir vücut yaparsan beni bul :D

0|0
    0|0
  • soruyu erkek soruyor sandım ya ne yapacaksın kası bacım? sıkılaş yeter.

0|0
    1|0
  • 5-6 ayda olur ama sporu bıraktığın gibi gider Protein tavsiye etmem düzenli spor ve yemekle 1 senede çok sağlam vücud yaparsın

0|0
    0|0
  • ne kası yapmayı düşünüyosun? protein tozunun sadece yararları değil zararlarına da baktın mı? boy kilo orantın nedir?

0|0
    0|0
    • 1.65 50 kilo vücut yağ oranım az

• karın kası ve üst bacaklar kaslansın biraz istiyorum :):)

• bana sorarsan yağ oranını oldukça düşür. sonra protein rozuna başla. önce kardiyo yapabilirsin. karın ve bacak kası istiyorsan protein tozuna hiç bulaşma derim daha sonra sarkma ypabilir ve göbekli poposu sarkık bir kız olursun :)

• ne 3 ayı be en iyi görüş 15 gün sürmez kaslarının çıkması ama protein tozu alma sonra vucudun sarkar. sporu bırakırsan.

0|0
    0|0
  • Kas yapabilmen icin testosteron hormonuna ihtiyacin var bu da kizlarda ne yazikki düsük oluyor, Önce bir jinekologa danis durumunu anlat hormon takviyesi alirsan cok hizli gelisirsin.

0|0
    0|0
  • kası napacan sen:D

0|0
    0|0
  • protein tozu kas yapmaz sadece zayıfsan kilo almanı sağlar bunun yanında amino asitde kullanman gerek..

0|0
    0|1
  • Gelmek istediğin seviyeye göre buna sen karar verirsin.

Ayrıca kas yapmak isteyen kızların her geçen gün arttığını görmek güzel. :)

0|0
    0|0
  • daha önce üst düzey spor yapmadıysan protein tozu almanı tavsiye etmem. spora başla birkaç ay kadar sonra almaya başlarsın.

0|0
    0|0
  • 8 ila 9 ayda başlar kendini göstermeye.

0|0
    0|0
  • 0|0
    1|0
  • 3 ayda tamamen şekillenir ve gözle görünür halde olur düzenli çalışmayla tabi

0|0
    0|0
  • Bıdibildingır mı olcan gız?

1|0
    0|0
  • Lütfen siz yapmayın çok itici oluyor :)

0|0
    0|0
  • Vaaovv bunu bir kızmı soruyor

0|0
    0|0
  • bence kaslı kadınlar güzel olmuyorlar balık etliler daha güzel :)

0|0
    1|0
  • px90 diye bir program var 90 gün istediğin şekle sokuyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 2

• Kas yapmak o kadar kolay olsaydı keşke. Ah be kızım kas yapma yöntemlerini böyle sitelerde sorarak öğrenemezsin. İki squat yaptım koştum değil bu işler. O çok beğendiğiniz kaslı bacaklar dolgun popolar adonisler dik göğüsler alt karınlar öyle kolay olsa ben 3 buçuk yıldır uğraşmazdım. Gerçi 2 yılında sağlıklı spor yaptım da. Omzuma 40 kiloluk halteri alıp ilk günden squata oturmaya bacakta 200 basmaya başlıycam diyosan senin kızlığından şüphe ederim zaten. Anlıycağın protein tozu besin kaynağı bu işler işin kolay kısmı. Hormon falan da öyle. Sen uslu uslu evinde otur ama sakın ha otururken kendini instagram keşfet bölümündeki kızlara özenmeye çalışma. O sistemi anlayamazsın yürütemezsin de

0|0
    0|0
  • yapma. açık net

0|0
    0|0
Yükleniyor...