''Satın alınan'' en sadık dost sigaradır diyen var mı?

Multi zenginlerin dostları satın alınmıştır der herkes.Yani para biter insan yalnız kalır denilir.Ama multi zengin olmadan da dost satın alıyoruz: Benim sadık yarim sigaram.

Para çıkışmazsa tek dal almak suretiyle de her türlü derdinizi paylaşabilirsiniz onunla.Milyonlar içinde yalnız kalınca sahilde boş boş bakarken de yanınızdadır,takımınız şampiyon olduğundaki çoşkunuzda da.Üzüntü,sevinç,zafer,yenilgi,ızdırap kısaca her duyguda sadece sigaram beni terketmez.Ta ki ben toprak olana dek.

Bunlara katılan var mı?

0|0
11|12

En İyi Kız Görüşü

• saçlarımın ikinci kokusu,bana güzel ona değil. Amonyak mı kokuyorum , formaldehit mi dolduruyorum hücreme aman ne hoş .

" yak bir sigara

kul olsun dertler ucunda"

link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• satın alınan en sadık dostum kitaplarım,acılarım sevinçlerim anılarım hayallerim hepsini biliyorlar...

0|1
    0|0
  • Sigara yanında ama anlattığın derdine derdini anlatarak canlı kanlı cevap verebiliyor mu ? Ya da sigaranın omzunda ağlayabiliyor musun ? Ee bunları yapamadığına göre sigara değilde 1 tane gerçek dosta ihtiyacın var küsse bile geri gelen seninle ağlayan gülen :)

0|1
    0|0
  • hayır ben katılmıyorum .

0|1
    0|1
  • İçen için evet katılıyorum en sadık dosttur. Sevincinde, üzüntüsünde hemen yakar bir tane, ne kadar zararda olsa ona sarılır.. Tabi kullanmadığım için en sadık dostum değil :)

0|1
    0|0
  • malesef o bile paran yoksa terk ediyor seni tek dostun kafanın içindeki o kırk tilki hani şu kırkınında kuyrugunun birbirine değmediği...

0|0
    0|1
  • Abi sigara içiyorsan içiyorsundur ya, bahanesini bulacam diye mal mal sözler türetilmese olmaz mı bi şöyle gizemli havalar verilmese filan. Sonuçta bağımlısın ve zavallıca bir şey yani (evet ben de içiyorum)

0|0
    0|1
  • hakılısın o olmadan olmuyo artık .

0|1
    0|0
  • johnnie walker :)

0|1
    0|0
  • kesinlikle katılmıyorum))

0|0
    0|1
  • onuda parayla alıyosun ne anladık

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Aklıma şu geldi.İstersen zengin ol ister fukara her yemekden sonra yak bir cıgara.Şaka bir yana öyle dost olurmu?Senin hareketlerini kısıtlıyor sonra bedenine zarar veriyor bütçeye zarar veriyor ve hiç biryer de istenmediği için artık açık alanda içiliyor(çoğu yerde).Ben sıgara kullanmıyorum.Ama sonuçlarını gayet iyi biliyorum.Öyle televizyondan örnek vermeye gerek de yok.Akrabalarım içinde bile ses borularına cihaz taktıranlar tanıdıklarım içinde bütün vücutlarını kaplamış hastalıkla yüzleşenler de var.

0|1
    0|0
    • Emin ol insanoğlu daha tehlıkelı

• Boşver insanoğlu elinde ister top tüfekle gelsin sağlam karakterli olmak gerek.Sonuçta insanoğlunun özelliği açgözlülükdür.Herzaman kendini düşünür.Bu hayat zaten kısa daha fazla kısaltmaya gerek yok.

• O nasıl bir dost ki seni kanser edebiliyor ya da ellerinin ayaklarının parmaklarının kesilmesine sebep olabiliyor

1|0
    0|1
  • Sigarayı içtiğim zamanlarda dahi böyle düşünmüyordum.

0|0
    0|1
  • kesinlikle katılıyorum.. İster zengin ol ister fukara her yemekten sonra sende yak bir sigara :)

0|1
    0|0
  • Sigara kadar olamadık be hem öldüreceksin hem de vazgeçilmez olacaksın

0|2
    0|0
  • her duyguda sigaran seni terk etmez çünkü o büyük finale hazırlıyor seni..hayatın son demlerinde sana en büyük darbeyi vurmak için sabırla bekliyor

0|0
    0|1
  • aynen aynen

0|1
    0|0
  • imkanı olsada bıraksak :/

0|1
    0|0
  • sigorta şirketimin numarasını çeviriyorum şu an. onlara onları sevdiğimi söyliycem.

0|1
    0|0
  • katılmıyorum 18 senedir sigara kullanıyordum 15 güne yakın oldu bırakalı pişman değilim.su an eskisinde daha iyiyim inş. ölene kadar da kullanmam

0|0
    0|0
  • Malca bi söz..Sadık dostlar seni öldürmez..yaşatır

0|0
    0|1
  • sigaradan dost mu olurmuş ciğerlerini sömürüyor insanın.

0|0
    0|1
Yükleniyor...