Yarın sabah iş konuşmam var, çok heyecanlıyım, ne yapmalıyım?

Merhabalar,

Yaz tatilinde (ekim ayına kadar) çalışıp para biriktirmem için bir lojistik fabrikasına başvurmuştum, ve onlarda çarşamba beni arayıp pazartesi saat 10 da gel konuşalım dediler. İnanılmaz heyecanlıyım, yani yerimde duramıyorum, aklıma geldikçe içim kararıyor hemde karnım ağrıyor. Ya oraya vardığımda yanlış yere gidersem, ya yanlış bir laf edersem diye.. Çok heyecanlıyım, önce şu heyecanımı dindirmem gerek. Ne yapmam gerekir?

1,5 saat sürecekmiş.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• şahsen ben lys sınavına giren biri olarak sınavdan önce stres yapıp sınavı hiç yapamayan kişiler tanıyorum sen de bunlara dahil olma sakın... erkek arkadaşın varsa onla vakit geçir,film seyret,müzikle dışarıda yürüyüş yap evde boş otururdukca aklına gelir görüşme esnasındada ilk 5 dk heyecan olur (sınavdan tecrübem) sonra rahatlarsın ve işi kaparsın başarılar :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• çüş 1,5 saat ne konuşacaklar ya, kesin seni orda o kadar süre bekletecekler bakalım sinirleniyor musun diye. ucuz ik numaralarına karşı oyuna gelme. sakin ol. bu sıradan bir iş. ben yapamayacağım da kim yapacak diye telkin et kendini. ha bir de o görüşme anında ne kadar özgüven dolu, ne kadar sakin ve görüşmenin ne kadar iyi gçtiğini en ufak ayrıntısına kadar sürekli canlandır kafanda. en iyi taktik bu.

1|0
    0|0
    • yok hayir yani fabrikayi göstrerecekler 1,5 saat onun icin sürecek. Tavsiyeniz icin cok tesekkür ederim.

• sakin olduktan sonra gerisi kendiliğinden olur merak etme :)

1|0
    0|0
  • bence ıyı bır spor yapman ıyı bır uyku uyumana ve dınc bır sekılde kalkmanı saglar heycanın kalmaz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sakin ol heyecanlanacak bisey yok insallah alinirsin :)

1|0
    0|0
    • Tesekkür ederim, insallah :)

• rht ol

1|0
    0|0
  • olursa ne ala olmassa mualla diye düşün git :D başka iş mi yok ulen bana de :P nebiliyim öyle rahatlat ben öyle yapıyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...