Şarkının türkçesini bilen var mı?

link bu şarkının türkçesini biliyor musunuz

Güncellemeler:
şarkının türkçe anlamı ne demek istedim

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• aked Şarkı benim gibi bir şey görünmüyor bir kız var . Annen her zaman umutsuz olduğumu söyleyebiliriz öyle olacağını söyledi kız Ama bu kız değil seni istiyorum olabilir. uyutmuyor ve Rüyalarımda gördüğüm kız bu yüzden onu seviyorum diyebilirim (Koro) Ben bunu bizim hayat, yaşam, hayat var ne söylediği umurumda değil. bunu iyi hissettirmek istiyorsak dans . Sıcaklık. Ben ateş hissediyorum artıyor Bu gece sadece sen ve ben var. . Ben hiç makyaj bile uyandığımda sen burada olacak Söyle istiyorum Ve hile yok. Ve u şüphesiz ikinci bir eğer gerek yok Seni ben çıplak hissediyorum seninle her zaman özlüyorum. Ben bunu bana izin istiyorum. Sen bunu söylüyorsun. Sen hazır biliyorsunuz. Şimdi u Tüm benden bunu atardı benimle kaçıp gelmek kız söyleseydim? bunu aşamadım olduğunu bilmek gerekir. Çünkü siz erkek olsaydım baba 'Benden şekilde konaklayın ama söyledim ancak bir fantezi şey. yeniden sana bize inanmak için yeterince güçlü olacağını bilmek gerekir. (Koro) Ben hiç makyaj bile uyandığımda sen burada olacak Söyle bana. istiyorum Ve hile istemiyorum. Ve Seni ben çıplak hissediyorum seninle her zaman özlüyorum eğer u şüphesiz ikinci bir gerek yok. Ben bunu bana izin istiyorum. Sen bunu söylüyorsun. Sen hazır biliyorsun (Koro) Ben uyandığım zaman burada olacak? bana bebeğim söyle ben çıplak hissediyorum. Ben bunu bana izin istiyorum. Eğer var diyorsunuz. Cataracs Iiittsss! çıplak hissediyorum ben bunu bana izin istiyorum. Sen bunu söylüyorsun. Sen hazır biliyorsun bu sadece benim Tonight

1|0
    0|0
    • google translate den mi çevirdin? :D

• yo ben linke tıklayınca kendi ceviriyor ben bilmez:))

Erkekler Ne Diyor 4

• türkçesi :

Bir kız var

Yani benim gibi bir şey görünmüyor

Kız, annen her zaman olacağını söyledi

Yani, söyleyebiliriz, bunu söyleyebiliriz

Ben umutsuz değilim

Ama bu kız değildir

Ben sizi olmak istediğiniz kız değildir

Uyutmuyor kız

Ve ben rüyalarımda görmek

Yani, söyleyebiliriz, bunu söyleyebiliriz

Onu seviyorum

Yani ne dediklerini umursamıyorum

Bizim yaşam ömrü hayatım

İstersek dans

Bunu iyi hissettirmek

Sıcaklık artıyor oldu

Ben ateşi hissediyorum

Bu gece, sadece ben ve sen var

Uyandığımda Söyle bana, sen burada olacaksın

Hatta hiç makyaj

Sahte bunu istemiyorum

Seni özlüyorum Ve eğer şüphe ikinci bir gerek yok

Ne zaman seninle

Ben çıplak hissediyorum

0|0
    0|0
  • üşenmedim GOOGLE! dan baktım senin için. link bu sayfanın çevirisini yaptır GOOGLE translate e.

0|0
    0|0
  • hakkı bulut Türkçeye çevirmişti yanılmıyorsam

0|0
    0|0
  • Türkçe'si derken?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bilmiyorum valla. Şimdi onu çevirmeye uğraşamam :)

0|0
    0|0
  • bu sarkinin turkçesi mi varmis?

0|0
    0|0
Yükleniyor...