Spor salonu mu evde spor aleti mı?

Arkadaslar iki yıldır spor salonunda kayitliyim. Ama artik oraya para vermek ve zaman kısıtlı olmasından uğrama imkanım kalmadi. Bu yuzden evime spor aletleri almayi dusunuyorum.. Siz ne diyorsunuz bu fikrime?
Evde sporumu istedigimi gibi yapabilirim en azindan.

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Zaten 2 yıldır yapiyomussun bence sen bir duzen tutturmussun artık evde de kaytarmadan yapabilirsin bir de gerçekten istekliysen neden olmasın

0|1
    0|0
    • Haklisin istekliyim spor yapinca kendimi daha huzurlu özgüvenli hissediyorum. Bu yuzden ara verdigim zaman oldu spor salonuna gidemedim. Evde alırsam istedigim vakit yapabilirim. Sabah ise gitmeden yaparim cikinca evde yaparim.

• Evet bence evde yapman senin için daha yararlı olur

• Tesekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 4

• evde hemen hemen bütün sport aletlerım var ama ınan o kadar zor gelıyor ki. spor salonunda daha duzenlı spor yapıyorum ve eve aldıgın aletlerle neredeyse 1 yıllık salon masrafını karsılayabılıyosun. eger evde calısabılecegıne daır kendıne guvenıyorsan tabı karar senın.

0|0
    0|0
    • Anlıyorum.. Aslında aletleri alip yani gece de olsa yapabilme imkanım var sporumu ama bu benim spor salonu şu an baska eve tasindigim yere cok uzak dusuyor ve araba olmayinca tramvay bilet derken alsana masraf bu yuzden evde yapmayi dusunuyorum Birde zaten kıs geliyor sürekli spor salonuna gitme imkanım olmayacak. Iptal etmem belki kendimi. Ama sık sık gidemeyebilirim.. O nedenle eve alacam ki evde çalışayım bos durmayım.

• Spor aletleri alıcaksan eger ki öyle ev

0|0
    0|0
  • Evde spor altleri olsa bile düzenli yapılabileceğine inanmıyorum en azından klube falan kayıtlı olunca insan kendini zorunlu hisseder

0|0
    0|0
    • Valla 3-4 ay bosu bosuna para ödedim cunku gidemiyorum zamanım pek yok eskisi kadar ve baska yere taşındım uzak dusuyor

• Hımm o zaman yapacak bişi yok evde spor yapmak lazım

• Aynen en azindan hic yoktan iyib

• Evde ama biraz can sıkıcı olur diye düsünüyorum :) ama tabi senin kararin

0|0
    0|0
    • Biliyorum bir yandan onuda dusundum.. Ama belki haftada bir iki giderim geri kalani evde

• O kadar para harcamadan önce bir arkadasinda alet felan varsa onda bir aya kadar sporunu yap.. iki yöntemi denemeden hareket etme sonra belki pisman olursun :)

• Yok yok cogu spor salonunda Kayıtlı ama onlar sık sık giderler ve benim spor salonuma gitmiyorlar.. Benimkisi cok pahali bende aptalık edip kayit oldum o paraya

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...