Kızlar size bir soru? :)?

Ofsayt nedir? Hangi takimlisin? Fanatik misin?
Bir dedim ama üç soru sordum :))

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• -bak güzelim... şimdi biz sevişirken sen orgazm olmadan ben boşalabilir miyim?
    -ağzına sıçarım senin!!!
    -hah işte o ofsayt olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ofsayt uc furtbolcunun karsi takimin ceza sahasi icinde hizayi bozmasiydi sanirim :))) 🙈🙊
    B E Ş İ K T A Ş 💜💛💚

1|0
    0|0
    • Rakip takimin oyuncusu kendi takim arkadasi topu attigi an en son defans oyuncusunun onundeyse o ofsayt olur :) takimin da iyi diil :p

• Karşı takımın kale çizgisine toptan ve sondan ikinci rakip oyuncudan daha yakın olursa ve top o kişiye atılırsa ofsay olur. Fenerbahçeliyim :) fanatikmiyim bilmiyorum ama aşığız :D

0|0
    0|0
  • Ofsaytı elimde kalem kağıt olmadan anlatmam mümkün değil :D (O da tam becerebilir miyim, emin değilim. :D)
    Beşiktaş'lıyım. Fanatik değilim.

1|0
    0|0
    • Aynen uygulamali daha kalici olur :)) zaten tuttugun takima fanatik olma değmez :p

• Bir Beşiktaş'lı olarak Galatasaray maçı izleyip desteklediğim de olmuştur. Söz konusu ''Türk takımları'' ise yeri geldiğinde hepsini destekler ve saygı duyarım. Bence futbol işini çok abartmışsın sen. :) Fanatiklik karşı takıma saygı duymamak değildir.

• Ben gecen sene saygi duymayi biraktim çünkü avrupada bir Türk takimi olarak ceyrek finale cikmisiz besiktasli arkadaşlar rakip takimin atkisini takiyor ama ben halaa fenerden besiktastan nefret etmeme rağmen nezaman avrupa maci olsa hep desteklerim çünkü Türkiye bir birlik ülkesi hepimiz kardeşiz aileyiz

• Ofsayti unuttum, galatasaray, degilim :)

0|0
    0|0
  • Ofsaytı bir ara öğrenmiştim ama unuttum :D takım tutmuyorum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...