Spor salonuna gitmek? :D?

Merhabaaa, şimdi şöyle bir sorum var size;

Biraz kilo vermem gerekiyo, şöyle bir 8-10 kilo, bir süredir sağlıklı besleniyorum fark hissediyorum yani kendimi daha iyi hissediyorum işte ama fit bir vücuda sahip olabilmek için spor yapmam gerekiyo. Abimlerin de gittiği spor salonuna yazılcam bizim eve çok çok yakın.

Çok utangaç olduğum için gidip yazılamadım bir türlü :( gittiğimde herkes bana bakıcak yanlış bişey yapıcam falan sanıyorum, bir öneriniz var mı ki? :)

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Nedir bu utangaçlık yahu :) Ama spor salonlarında genelde bayanlara çok bakarlar bu bakışlara mazur kalacaksın.

0|0
    0|0
    • Bakan olur herhalde de ne bileyim aslında umursamamak lazım ama olmuyorrr :D

• Başarıcam inşallah ya teşekkür ederim yorumun için :)

• Rica ederim başarılar :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Bende iskelet gibiyim ordaki kaslilarin arasinda bende utangacim zor yazoldim isime bakiyom sadece kimsenin olmadigi saatlerde git

0|0
    0|0
    • Sabah bayağı boş oluyo salon ama vaktim olmuyo, cumartesi ve pazar sabahları gidebilirim ama haftada 2 gün spor salonuna gitmek işe yarar mı ki?

• Dimi ya, haftada 2 defa yetmez :/ hafta sonları sabah tek başıma gideyim hafta içi de abimle öyle öyle alışırım galiba

• Alisirsin ya sorun etme :)

• sen oraya gittiğinde kaynanan gibi örnek sana dolma sarda bir marifetini görelim diyecek kimse olmayacak. :D hopla zıpla koş eğil kalk indir kaldır. hepsi bu.

0|0
    0|0
    • hahah cok dogru söyledin, tüm cesaretimi toplayip en yakin zamanda spor salonunda olucam! :D

• git bir şey olmaz abilerinle birlikte git işte onlarda gidiyorsa alışırsın. herkes kendi halinde gym lerde

0|0
    0|0
    • Onlarla gitsem iyi olucak aslında evet :/ 1 kez gitsem devamı gelir belki

• gelir ordakilerde insan gittim gördüm :D

• Benim de gidip görmem lazım :D her evden çıktığımda eve gittiğimde geçiyorum salonun önünden, içime dert oldu artık :D

• Valla ben sporda bakıyorum herkese :D

0|0
    0|0
    • Ya söylemesene işte :D yardımcı olun dedik :D

• yo benim kız arkadas da gitti bise olmaz hoca gosteriyo zatn ne yapip yapmicani yapmazsn yanls bise

0|0
    0|0
    • Gösterirler evet de ben spor hocası gösterirken bile başkalarının bunu görmemesini isterim :D

• abin varmis onlarla git bari onlarn yannda daha rahat hissedersn sahsen bnde tek gidemem ama kardesim ve kuzenmle gdnce miss birlkte eglenerek yapiyoduk :-)

• Evet, haklısın yanımda biri olursa daha rahat hissederim öyle deniycem :) teşekkür ederim

• Abinlerle git işte sorun olmaz zaten herkes kendiyle ilgileniyor spor salonunda

0|0
    0|0
    • Yarım saat önce gitti onlar, ben de gidicektim ama akşam salonun önünden geçtim çok kişi vardı yine gitmedim :(

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendine güven azıcık

0|0
    0|0
    • Asıl sorunum da bu işte, hiç güvenmiyorum ne yazık ki

• Elimden geleni yapıcam, böyle hayat zor geçiyo gerçekten :/

• Güven eksikliği çok kötü aynanın karşısına geç bir bak kendine. Sonra fırla spor salonuna

• ne bu özgüvensizlik bacım git işte :D

0|0
    0|0
    • Ya hep böyleydim napayım :D oraya gittiğimde bir kişinin bana spor yaparken 3-4 defa bakması ordan kaçmak istememe sebep olur yani :(

• yok yok bakmazlar :D

Yükleniyor...