Erkek bir kizdan dayak yerse ne düsünürsünüz?

Erkekler: Hic bir kizdan dayak yediniz mi? Neden?

Kizlar: Hic bir erkege dayak attiniz mi? Neden?

Benim bir kiz arkadasim (boksör) sevgilisinin kendisini aldattigini duydugunda gidip bi güzel sevgilisini patakladi :-) kafasinda saksi bile kirmis... ordan geldi bu soru aklima xD

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kız olduğundan dolayı dövmemen lazım zaten. Üzerine geliyorsa dövsen karizman çizilir, e dövmeyip dayak yesen de çizilir. Kaçmak en iyiisi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• erkeğe yazıklar olsun kıza da helal olsun :))

hiç kadından dayak yemedim zaten mümkünde değil zannedersem :) prensip olarak kadınlara şiddete karşıyım :)

1|1
    0|0
  • Asla asla dayak yemeeeez:)

Sevgilisiyse ordan uzaklaşması gerekirdi bence,Dövseydi demiyorum karşıkarşıya gelmeselermiş keşke..

0|0
    0|1
  • Pek bir eskiden karate ye giderken müsabakalarda az hırpalanmışlığım olmuştu spor dimi neticede:)

0|0
    0|0
  • walla bi kızın erkeği dövmesi erkeğin erkekliğini kaybettiğinin göstergesidir... yani beni bi kızın her ne olursa olsun dövebileceğini sanmıyorum... elim ağırdır... bi tokatta besmele çekmiş şeytan gibi olur...

0|1
    0|2
  • ben hiç bi kızın sağlıklı bi erkeği dövebileceğine ihtimal vermiyorum en fazla tokat atar yumruğu yerse doğrulamaz :D bence

1|0
    0|2
    • arkadasim sevgilisine yumruklari saydirdi ama... sevgilisi öyle kilibik biri degildi tam aksine acayip psikopat bir tip :-)

• ben sanmıyorum ne kadar sporcuda olsa bi erkeğin gücüne ulaşamaz o karşısındaki kız arkadaşı olduğu için karşılık vermemiştir

• Bayan olmama ragmen katiliyorum, bayanlara el kaldirilmaz zaten, ama bir bayanin gucu yetmez saglikli bir erkegi dovemeye onu demek istiyorum

• çok ilginçtir; bir gün 2 kedi bir olmuşlar kocaman bir köpeği kovalıyorlardı...dünya tersine dönmüş diye düşünmüştüm...sonuçta tersine döndüğü filan yoktu, gücü olan karşısındakini sindiriyordu; olan buydu...

0|0
    0|0
  • Kötü bir şey düşünmem çünkü ben de yaşadım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence sevgilisi diye tepki göstermemistir, yoksa saglikli bir erkegin isterse boksda dunya sampiyonu olan bir bayan olsun asla dayak yemez, sonucta erkegin gucu ile kadinin gucu bir degil, haklar esit yanlis anlasilmasin, sadece fiziki güçten bahsediyorum..

0|1
    0|0
  • Hay elleri dert görmesin :P

0|0
    0|2
  • hayır atmadım

ama dayaktan sayılırsa bir kere birinin testislere sağlam bir tekme geçirmiştim..

yerde kıvranmıştı

dayak atsam okadar canı acımazdı...

0|1
    0|2
  • bir kız bir erkeğe attıysa bir bildiği vardır bir kız bir erkeğe keyfinden dayak atmaz demek ki kız öyle bıktı ki ondan dayak atıyor.

0|0
    0|0
  • kılıbık:)). ne erkek kıza el kaldırmalı nede kız erkege

0|1
    0|0
  • bende katılabilirmiyim :))

1|0
    0|2
  • kücükken bizim alt komsunun oglunu döverdim sürekli. onun haricinde dövmedim hic (:

0|0
    0|2
    • haha ona bakarsan bende kücükken mahalledeki oglanlarin hepsini dövdüm bir kisi haricinde

:-P ah ah o tatli mavi gözlü cocuga kiyamadim...

• hahahha siddete karsiyiz! ((:

Yükleniyor...