Gerçek sevginin tanımını yapar mısınız ?

Evet herkez gerçek sevgiyi arar ama bu herkez için bi eksiklik sevgilisi olanların bile hissedemediği bir duygudur bu , bayanlar ve erkekler size göre gerçek sevgi size göre nedir ? herkez içinden geçenleri paylaşsın.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Once "Ben " demek yerine once "Sen"diyebilmek. Kendinden once onu , onun mutlulugunu dusunmektir. Onun yaninda huzur bulmak , konusurken mutlu olmak , hic bikmadan onu dinlektir. Her ne olursa olsun yaninda olacagina, seni sevecegini bilerek kendin olmaktir. Sevdigine saygi duymak, varligindan gurur duymaktir. Zor gununde yaninda olmak, onu anlamak, teselli etmektir . Sadakat, sorumluluk, sefkat, hosgorulu sabir etmektir sevgi. Sevgi emektir, iyiliktir, dostluktur, Sevgi herseyden once fedakarliktir, yani hicbir karsilik beklemeden baskasina kendinden bir seyler vermektir. Beynin unuttugu anda kalbin hatirlamasidir. En duygusal ani yasatan en umutsuz anlarda "uzulme ben yanindayim "diyebilmektir. Inatlasmayi birakip sakin davranmaktir . Basindan beri yasanacaklari kabullenmektir .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kurt cobaine olan sevgim gercek sevgidir.

ahmet kurala olan sevgim gecici sevgidir. zaten elin hatunuyla caps vermis sogudum az bisey.

0|0
    0|0
  • karşılıksız sevmektir.

0|0
    0|0
  • gerçek sevgi tanımlanamaz

0|0
    0|0
  • herke(s) ister ama bulamaz o sevgyi tarifde edilemezz yaşanır hissedilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ölmekte olan bir kişinin son sözü sorulur bilirsiniz.. sevenin son sözü, sevdiğinin "adı" dır..işte gerçek sevgi de budur.

0|0
    0|0
  • gerçek sevgi : saygidir, sadakattir , hosgorudur , sabir dir , paylasmaktir ,bagliliktir

0|0
    0|0
Yükleniyor...