Galatasaray'ın pastasının çileği sizce kim olmalı?

Uzun süre sessizliğini koruyan Galatasaray'ımız son hafta Ç I L D I R D I .. :))

Sayın Ünal Aysal, pastanın çileği dedik dedik ama pastada yer kalmadı. :))

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• bak bak bak hem rap'çi hem galatasaraylı :D

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Şu pastanın çileği olarak bir Taye Taiwo veya bir Michel Bastos gelebilir,hatta biraz abartırsak 30 yaşında olsa bile geçen sene gelmesini çok istediğim Achille Emana da olabilir.Paslarıyla kalitesiyle sansayson yaratır !

1|0
    0|0
  • tabi ki Trabzonspor un formasını taklit ettiren, bizim yapmak istediğimiz transferlere zıplayan, bizim toplarımızı ayartan, kardeş gördük diye cılkını çıkaran gs yönetiminin tamamı. harbi özentilikte son nokta. gs ye yakışmadı fb den farkınız kalmadı.

0|0
    1|0
    • aynen ;)

• Al işte... Türkiye'de futbol böyle işte. Ben futbol konusunda hiçbir zaman tartışmaya girmeyi sevmem, sana burada uzunn uzunnn anlatmak istediklerimi anlatırdım, ama inan hiç tarzım değil. Tamam sensin.

• Türkiye de değil bu heryerde böyle. başka bir yerde yaşadın mı sen? biz taraftarız parayı yöneticiler kazanır topçular oyunu oynar. bana göre herkes kendi doğduğu yerin takımını tutsun ve o takımlarda oralı olanlar oynasın futbol budur.

• bu saaten sonra çilek olmasa da olur takım uçtu. çok geniş bir kadromuz oldu helal olsun başknımıza. robinho da gelse süper olurdu.

0|0
    0|0
    • Robinho daha gelmez. Ama aynen öyle efsane bir kadro olacak... Bu yıl şampiyonlar liginde uçacağız Allah'ın izniyle..

• aynen şampiyonlar ligini 4 gözle bekliyorum.

• sen olmalısın

0|0
    0|2
  • trabzondan mustafa yumulu olsun trabzondan kadrosunda en uzunu o diğer futbolcular yuvarlak dizilsin mustafada saçını kırmızı boyayıp ortada dursun al sana çilekli gs pastası.

0|0
    0|0
  • çilek istemiyoruz meloyu istiyoruz biz :( ama başkanın söylediklerine göre uzun boylu sarışın 4 harfli edin dzeko

0|0
    0|0
  • Bence Çilek Andy Carroll :):) kiralık da olsa gelecek ...

0|0
    0|0
  • robinho

0|0
    0|0
  • robinho...

0|0
    0|0
  • hepsi çilek onların...pembe pembe

0|0
    0|0
  • herşey bi yana sen acı hayat dizisinde oynayan kıza çok benziyosun :D Selin Demiratar'a :D

0|0
    0|0
    • Evet ya beni ona daha önceden de benzeten olmuştu, ama ben daha güzelim. ^^

• Özgüven tavan yapmış :P

• birak bu isleri .. tek A.S.K. F.E.N.E.R.B.A.H.C.E. ;)

0|1
    1|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...