Sabah koşusu yapmak isteyipde bir türlü yapamayın tek benmiyim?

sabahları erken kalkıyom 5 de falan sabah koşusu yapim diyom sonra bakıyom etraf yeni aydınlanıyor hava soğuk ya senin aklını yerim diyip yatak içinde cenin pozisyonuna geçiyom

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Bnde uykuyu çok seviyorum ama koşuyu da öyle daha dün arkadaşlarla iddiaya girdik bir hafta boyunca erken kalkip koşucam diye.. İddia söz konusu olunca daha bir gaza geliyorsun. Ama o müzik eşliğinde sahil kenarında koşunun yürüyüşün verdiği hazzı stress atmayı başka bir şeyde bulamıyorsun. Sende öyle yap bunu hobi değil aşk haline dönüştür. Aşk sadece insan için yoktur sevdiğin bunun gibi şeyleri yapmaya başlayınca bu da bir aşktır bu yönünden bak ;)

0|2
    0|0
    • güzel bir tanım ama sahil falan yok şehrin göbeği :) sokağın bir 500 metre altında bir nehir var kenarındada kaldırım varsada tek tük ağaç

• Evet hep öyle oluyor maalesef :) eğer aksam işin erken bitiyosa dinlendikten sonra akşam kosarsin sabahta beş yerine altida kalkmis olursun :)

• 9-10 gibi evde oluyorum :D da akşam zaten bir şöyle 1 saat yürüyorum

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Bizde bir keresinde ablamla anlaşmıştık sabah erkenden çıkıp yürüyelim diye. Konuşmaya gelince tamamda iş icraata gelince olayın rengi değişiyor. Bir üşengeçlik. Yok sabah erken kalkacaksın duş alıcaksın giyineceksin çıkıp yürüyeceksin sonra eve gelince yeniden duş alıp hazırlanıp okula gideceksin.. Ohooooo çok uzun iş..

0|1
    0|0
    • niye dışarı çıkarken duş alıyonuz manyakmısınız :D

• bir kere deneyelim dedik ablamla erkenden kalkıp bir parka gittik iki tane niyeti kötü köpek tarafından kovalaninca tövbe ettim akşam üstü hava kararmadan yürüyüş daha iyi ama ona da henuz fikir var icraat yok

0|1
    0|0
    • :D :D oyun oynamışlardır :D daha hızlı koşarsınız :D

• 1 saat koşacaktık güya ama onlar yüzünden yarım saat olmadan evdeydik :) evet biraz hızlı oldu ama ben sevmedim :D

• Bende oyleyim irade meselesi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sabah 5 dk uyusam sevinç ten uçarım ne koşması

0|1
    0|0
Yükleniyor...