Sevgilimin annesine kendimi beğendirmek için ne yapmalıyım?

Ya arkadaşlar bu buluşma günü geldikçe ben heyacandan ölecek gibi oluyorum.Çünkü onun annesi normal bir kadın değil yani bu sevgilimin babasının turizm otelcilikten inşaata metalurji'ye kadar bir çok sektörde faaliyet gösteren bir şirketler grubu varHatay'da.Anneside Avukat ama çalışmıyor tabi.42 yaşındaymış ama resmini gördüm en fazla 30 yani yemin ederim çok şaşırdım kumral uzun ince acayip havalı bir kadın.Sevgilimde dedi zaten dışarda ablam sanıyorlar diye.Kadın Hatay'ın jet sosyetesinden yani.Hatta günü birlik ordaki diğer sosyetedeki zengin eşleri ile yurtdışınna alışverişe gittiğini biliyorum annesinin.Kadın bide açık saçık bir kadın ama Emine Erdoğan ile Hayrunisa Gül ile fotoğrafları falan var.(hatta emine hanım beline elini falan koymuş baya samimi fotoğraflar.) Hayır bide güzel olmasa kadın o yaşında nerdeyse benden güzel bide belli şak diye bozan lafı oturtan tiplerden hadi beğenmezse beni? Çok korkuyorum ben sessiz bi kızım.Nasıl davranmalıyım yanında?Çokda heyacanlıyım elim ayağım titrrer benim ne yapıyım önerileriniz?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Senin gözlerin boyanmış,perde inmiş..

Adam seni seviyor istiyorsa hiçbirşeyin önemi yok,olduğun gibi görün.Onlar seni nasıl kazanacaklarını düşünsünler.Kendini eziğe bağlamışsın resmen..

0|0
    0|0
  • Alt tarafı bir insan evladının karşısına çıkacaksın. Hayat tarzı olarak senden farklı olabilir ancak sonuçta kim olursa olsun o da bir insan. Kendini şekilden şekile sokup yalakalık yapmanın ne anlamı var ? ! Bence sen de o saydığın özellikteki insanları pek sevmiyorsundur . O sana yaranmaya çalışsın. :)

0|0
    0|0
  • aynen sadece kendin ol yeter.ileriside var bu işin sadece o anda bitmiyor.

0|0
    0|0
  • Doğal ol kendin ol. Ne zamana kadar rol yapabilirsin ki.

0|0
    0|0
  • hıc bısey yapamazsın kızım agzınla kus tuttsan nafıle hersey ona kalmıss :)

0|0
    0|0
  • Hatay'ın jet sosyetesi lafına k*çımla güldüm. :D

0|0
    0|0
    • Aferin.Başka tarif edicek kelime bulamadım yani o an :D

Kızlar Ne Diyor 2

• kibar ve saygılı olunur öyle zamanlarda kadının seni beğeneceği varsa beğenir zaten yoksa istediğin kadar uğraş..

1|0
    0|0
  • hay Yarabbim ...korktuğun şeyler kadının jet sosyete de yaşıyor olması mı?

kendin gibi ol en güzeli...bir başkası için kendinden taviz verecek halin yok sanırım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...