Diyet listem çok mu ağır sizce?

Sabah 3 Zeytin 1 Peynir ya da Yumurta
Akşam 1 Tabak Çorba
Ve Günde 50 Dk Yürüyüş.
Ama 2 Ayda 25 kilo verdim.

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• şu an az yiyorsun ya normal yemeye baslayinca kilo alirsin gunluk aldigin kalori miktari artacagi icin. sporunu yap duzenli biraz daha fazla ye. kilo verme suren uzar ama saglikli olursun

0|0
    0|0
    • alırmıyım kilo sonra :/ ekmek yemiycem ama gene..

• sana önerim yemeği biraz arttır. yine kendini kötü hissediyorsan bunun yüzünden sporunu arttırıp dengelemelisin.

• bir 8-10 kilo daha versem yeter 1.68 80 kiloyum şu an ama fit duruyom dışarıdan bakıldığında

Kızlar Ne Diyor 5

• Diyet listene birkaç bir şey daha sıkıştırman gerektiğini düşünüyorum. Hele ki bu kadar ağır bir diyet listesini diyetisyen tavsiyesi ile kullanmıyorsan çok yanlış yapıyorsun. Vücuduna sürekli vitamin ve demir alman gerekir. Ancak 3 zeytin ve 1 peynir ile bunu sağlayamazsın. Ayrıca bu kadar az zamanda bu kadar çok kilo vermek kalp kaslarının zayıflayıp güçsüzleşmesine neden olur..

0|0
    0|0
  • Sabır ve başarıya tebrikler..
    Doktorunuzdan diyet listenizi değiştirmesini istebilirsiniz , bildiğim kadarıyla yeni liste veriliyormuş. İlgimi çeken ara öğün yok sanırım? Bu ne için.

0|0
    0|0
    • yok ben kendim hazırladım bu listeyi doktor değil :D

• Aman tanrım! Delimisin çok sağlıksız ara öğün yok vitamin karbonhidrat alabileceğin hiç ürün yok. İlerde çok kilo alırsın..

• zayıflamak ve fit vucut icin gerekliydi ama

• Sen ciddi misin bu listeyi kendin mi yaptın eğer kendin yaptıysan yaptığın çok yanlış zayıflıcam diye vücut direncinide zayıflatıyosun iki ayda 25 kilo inanılmaz fazla bir rakam ki hiç bir diyetisyen bunu onaylamaz verdiğin kiloları koruma altına alamazsın en ufak kaçamakta iki katına çıkarsın dikkatli ol

0|0
    0|0
    • Evet kendim yaptım ve hala devam ediyorum.. öyle arada bozuyorum ama :D

• dediğin doğru zorlanmaya başladım son günlerde

• Dikkat et hatta kontrol için bir diyetisyene git yavaş yavaş bu diyeti bırak

• Ben sdece kahvaltida bnun 3 4 katini yiyorum yanls yoldasin

0|0
    0|0
  • Tamda bunu istiyorum 2ayda 20kilo vermem için bana yardımcı olur musun :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Merak etme 2 aya 10 katını alırsın bu rutinle...

0|0
    0|0
    • niye la

• sen normal yemiyorsun en aza indirgemişsin emin ol normal yemeye başlayınca bu kilonun 2 katı olucaksan

• ne alaka kardeşim

Yükleniyor...