Eski sevgilim benden ayrılmadan başka bir kızla çıkmaya başladı... Kızlar bi' bakar mısınız?

eski sevgilim benden ayrılmadan başka bi kızlar çıkmaya başladı..bi nevi aldatma gibi düşünün.bi yanda da herşeyimi bilen yıllardır dost olduğum en yakın kız arkadaşım var.bu en yakın kız arkadaşım ben eski sevgilimden ayrıldktan sonra günün birinde bana dedi ki..sen kadınsı biri değilmişsin eğer öyle olsaydın o kızın oturduğu yerde sen olurdun, onlar şimdi seninkiyle başbaşalar..dedi..siz olsanız ne yapardınız..söyleyin bana

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hayir hepsini anladim da boyle adi bir erkege kizlar ne yapsin onu anlamadim .

Senin kiz arkadasina benden ozellikle selam soyle kucuk lokma yesin buyuk laf etmesin.

Ben arkadas olan kisileri genelde dost bilirim dogru yolu gosteren kotulukleri aydinlatan gercek bir dost .

Zirvanin nesin konusacaksin sen sanslisin emin ol.

Birde daha ilerisini dusun ,facianin neresinden dondugunu anla.

Dusunme bu konuyu dert etme kendine .

Bu konu ile tek dusunme gereken bu seviyede ahlaksiz birini ilk tanistiginda nasil kesfedemedigindir

Dunyada kafasi sadece kotuluge calisan pespayenin onde gideni erkekler i oldugu gibi nezih olan erkeklerde de vardir ve hayat onlar sayesinde dunyada yasanilir oluyor.

saygilarimla.

0|0
    0|0
    • ben çoktaaan kapattım o konuyu o erkek müsvettesi şahıs artık benim için zerre kadar değerli değil..6 ay önce kapattım o defteri ama kız arkadaşımın bana söylediği söz ağırıma giden beni incilten gururumu ezen...

• Bir arkadas hemde kiz arkadas nasil bu kadar yanlis konusur anlayabilmis degilim,uzmeyin kendinizi.

saygilarimla

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen otur ağla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• arkadaşın çok biliyor kendi sevgilisi var mı hiç terkedilmedi galiba.. seninle alakası yok erkek arkadaşın karaktersizmiş

0|0
    0|0
    • o zaten karaktersiz benim için çoktan bitti...ama kız arkadaşımın bana söylediği yıktı beni..

• Eski sevgilin adam değilmiş seninle alakası yok.O en yakın kız arkadaşına söyle oturduğu yerlere dikkat etsin kalkarken zorlanır.

1|0
    0|0
    • hahahaha :)))))) güldürdün beni :D sağol ;)

• Oturduğu yerde:) haklı.

1|0
    0|0
  • baktı canım

aa senin sevgilin bi şere*szmiş iyi yırtmışsn

0|0
    0|0
Yükleniyor...