Yeni Facebook kadını. Var mı böyle bişey?

Fotoğraf paylaşır, yorum yapar, farmville oynar, arkadaşlarını izler dersler çıkarır. Bence böyle bir kadın turu türedi. Facebook kadınlara iyi geldi mi sizce? Erkeklere soruyorum. Facebook'ta kadınların tavırlarını gerçek hayattan farklı görüyor musunuz?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Facebook un yaptığı resmi açıklamaya göre 2008 Ağustos ayında 100 milyon 2009 nisan ayında 200 milyon 2010 sonunda 250 milyon kullanıcısı olduğu tespit edilmiş ve 2011 yılı sonrarında da 300 milyon kişiyi geçeceği tahmin ediliyor.

Yine Facebook un yaptığı resmi açıklamaya göre kasım 2010 itibariyle günlük 4 saat 39 dakikamızı facebook için harcıyormuşuz.

yani facebookta bu kadar çok zaman harcarsak facebook kadını yada erkeği gibi kavramların olması gayet normal. Facebook o kadar içimize işlemiş ki artık bir erkek kızın karşısında geçip konuşmak yerine facebookta dürtmeyi mesaj atmayı tercih ediyor. Dikkat çekmek için resimleri beğeniyor yorum yapıyor yada duygularının ifadesi slaytları yada müzik videolarını facebookta paylaşıyor.

Önüne geçilemez facebook hayatı oluşmuş durumda. Bu face çılgınlığı da normal bir kadın yada erkek yerine face kadını face erkeği kavramlarını ortaya çıkarmış

ama facebook sadece can sıkıntısını geçiren ama isminin tam aksine sosyal kişiyi bile oduna kalasa çeviren günümüzün popüler çılgınlığından başka birşey değil

0|0
    0|0
    • en iyi cevabı vermişim tebrikler bana ve Melek007 teşekkürler sana

Erkekler Ne Diyor 2

• 15 - 19 yaş arası olanların 3-5 tane kişi sayesinde bir yerleri tavan yapıyor. Havasından geçilmiyor, amelelerle takılıp, hepsine taviz veriyor. Kendini çok bir şey zannediyor. Otobüste bile "kızığm ben, 20 yaşındayım. Face'te bile 15 yaşındağki bebeler bana aşılıyog, sen ne diyogsünnnn? Ben 20 yaşındayım kızığm, yüz verir miyim onlara vermem..geçende bi çocuk eklemiş konuştukta hoş çocuk ama tipim değil" gibi cümlelerini fazlaca duymak zorunda kalıyorum.

Bu tiplerden etkilenen 13-16 yaş arası gençler de moron oluyor ve böyle sürüp gidiyor. Oturup muhabbbet edemez olduk, bir yerlere çıkamaz olduk. Baya baya bağlandık yahu, muhabbetimiz face ile açılıp "geçen face'te bi video gördüm" face ile kapanıyor "he ya face'de vardı görmüştüm..."

Herkes bi yarışın içinde ama anlayamadım gitti

0|0
    0|0
  • Sadece face için değil sanal alemde kadına da, erkeğe de ekstra güven geliyor. Sanalda biriyle tanışırsın. İki yıl muhabbetin dibine vurursun, yüzyüze gelince hepsi sıfırlanır. En baştan başlarsın gibi.

O yüzden sanalda kimin ne yaptığının, ne dediğinin pek önemi yok bence.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayatım erkekler demişsin ama ben bir sazanlık yapıcam. Bir kere Facebook ya da sanal alemde değil, ülkede kadın değişiyor bence.

Evlenene kadar anasının, evlendikten sonra kocasının, kaynanasının dizinin dibinde oturan kadın modeli tarih oldu. Bunu fark etmek gerek. Face olayı bir yan olay sadece ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...