Bundan 20 yıl sonra nerede kiminle olacaksınız?

gençken günü birlik yaşayıp vakit öldürdük hep. peki hiç düşünüyor musunuz geleceğinizi bundan 20 yıl sonra nerede ve kiminle olacağınız hakkında bir fikriniz var mı?

Güncellemeler:
herkesin 20 yıllık planı içinde hemen hemen evlilik var :) ahaha ilginç dimi. hepimizin sonu aynı olacak :D

0|0
17|13

En İyi Kız Görüşü

• Eşim ve çocuklarımla birlikte hayatımızın bizi sürüklediği yerde olurduk.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• aslında herkes gibi nerede olacağımı bilmiyorum ama 20 yıl sonra nerede olmak isterim diye sorduğumda hmm 39 40 yaşlarında olucam çocuklarını büyütmüş okullarının telaşına düşmüş eşini çok seven yanında olan 20 yıl dada el ele olmayı isterdim ya çok istiyorum sonra olmuo en iyisi istiyorum ama az istiyorum:)

0|1
    0|0
  • Oslo da bahçeli bir evde kedilerim ve ileri deki eşimle mutlu mesut yaşıyor olacağım,işim de ilerlemiş tanınmış bir yazar olacak.muhtemelen bir iki çocuğum da olur.

0|1
    0|1
  • 20yil sonra valla 45 yasinda olacagim :/ . Bende cok merak ediyorum neler olacagini . Hayatin bize neler getirecegini bilemeyiz bekleyelim ve gorelim.

Gelecege dair hic bir fikrim yok.

1|1
    0|0
    • 45 :))) bi kendini hayal et aynada :))

• hadi evleninde kurtulalım hahaha

• Uzun maalesef zamaninda yurt disina ciktim hayatimdan 5seneyi yedi sanki resmen yok silik kayip... O yuzden herseye gec kaliyorum :)uzun bencede

• şuan ki öngörüme göre nerede olacağımı kestiremiyorum,yaşadığım yer itibariyle..sevdiğim insanla büyük bir ihtimal farklı farklı şehirler görüceğiz, kısmet olursa.. 10 lu yaşlarda 2 çocuk annesi bir kadın olurum kanımca ama:) ve tabiki mesleğini icra eden..kendi halinde 4 kişilik bir aile..

0|1
    0|0
    • 30 lu yaşlarda diyecektin sanırım :) sevdiğin insan askeri personel mi yoksa :) hayırlısı olsun herşey gönlünce olur umarım

• yok çocuklar 10 lu yaşlarda olur:) bu 20 yıl içinde..hayır gümrük memuru:)) sağolasın,amin hepimiz için hayırlısı olsun inşallah..istikametlerimiz hayallerimiz olsun inşallah:)

• vuhuvv :) maşallah. hayırlısı olsun ya hayattan çok şey beklememek gerek öyle mutlu olunabiliyo ancak.

• hiç bir fikrim yada tahminim bile yok tamamen sürpriz olacak ama ben zaten uzun vadeli planlar yapmaktan yana değilim çünkü belkide az sonra öleceğim...

0|1
    0|0
    • orası muhakkak canım yarın ne olacağı belli değil %50 ihtimallere göre yaşıyorum yaş 31 senin zaten :) plan yapmakta güzel değil ama insan bişiler görür

• Kim oldugu henüz belli olmiyan bir sahis ile 20 yil sonra büyük ihtimal beraber istanbulda yasiyor olucam kücük ihitmal ise trabzon olabilir ama almanyada daha yasamiyor olucam.

0|1
    0|0
  • belki mezarda böceklerle yılanlarla olcam belki kendi yuvamda belki de hala babaocağında :) hiçbir fikrim yok...

0|1
    0|0
  • Copte ceset olmayayim yeterli. 20 sene sonra muhtemelen anne olacagim. Evet korkunc gorunuyor ama dogamiz bu. Ve gene istanbulun gobeginde olacagim. Gene ayni kisi olacak yanimda. Yaslanmis olacak. Ben gene takilacagim :-)

0|1
    0|1
    • hahahaa o kadar eminsin yani :)) annelik her kadının tatmak istediği bir duygu sanırım :) herşey istediğin gibi olur umarım.

• Gayet basagim. Yukselenim de basak. Arti hayat sacma gelmez bana.

• hmm yanlış tahminlerde bulunmuşum :) biraz daha mercek altına almam gerek seni.

• hiç bir fikrim yok :/

0|1
    0|0
  • Aklimi okumussun bende bunu dusunuyordum ama bilemiyorum iste cevabini

0|1
    0|0
  • Hastanede

0|1
    0|0
  • ewt var.2. evliliğini yapmış çocuk sahibi olmaya çalışan bi kadın olcam gibi gelio.

0|1
    0|0
    • ahaha ilkini yaptın mı peki

• bende öyle ama ne kadar özgür olursan ol sen yine aynı sensin :) yani hayat mucizeler sunmuyor sana hiç :)

• bilmiyorum=/

0|1
    0|0
  • 20 yıl sonra kariyerimin zirvesinde olacağım büyük ihtimal.

şimdilik bir kariyerim yok ama :D

0|1
    0|0
  • 20 yıl sonra ölmüş olurum.

0|1
    0|0
  • ben kesin evlenmiş olurum 20 sene için de

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

Yükleniyor...