Bu adam ne ima etti sizce?

öncelikle merhaba arkadaşlar, size sorucağım bir konu yorum yaparsanız sevinirim, konumuz şudur, dün bize misafirler geldi, onlarda benden hoşlanan çocuğun ailesidir, çocuk bana demedi hoşlandığını ama kendisi çok çekingen ve utangaç bana karşı, neyse dün ailesi geldi bize çocuğun babası beni batan aşağıya süzdü, bir tek dün değil ya her gelmelerinde olsun yada biz onlara gidelim hep öyeler, birde hep oğulunu konuşurlar hep, neyse dün bir laf konuştu birşey ima etti galiba, konu birisiden açılmıştı sonra birden adam birden bana bakıp ee ne yapacakmış alsın kızının turşunu kurşun demesin mi, yani ne demek istedi?

Güncellemeler:
sonunda aslinda konu bir kizdan açilmisti bir adam birine kizini vermek istememis, bu adam'da bana bakarak dediki ozm alsin kizinin tursunu kursunlar dediŞikayet Et
sonunda aslinda konu bir kizdan açilmisti bir adam birine kizini vermek istememis, bu adam'da bana bakarak dediki ozm alsin kizinin tursunu kursunlar dedi
kusura bakmayin 2 kere guncelleme oldu:))))

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• benin senin ne demek istediğini anlayamadımki neyse neyse neyse yazmışsın durmadan :D

0|0
    0|0
    • iyi oldu bu yazıyı yazdığın güldüm biraz neşem yerine geldi

• ya benim turkçe biraz bozuk:D yani demek istedigim bir konu açildi ve adam o konustugumuz kiz hakkinda alsin kizinin tursunu kursun dedi bana bakarak

• senle alakalı değil gibi bence okızı istemişler olmamış yada yakınlarından biri o kızı alamamış turşusunu kursun demişler. sana bakmışlar bak biz ne düşünüyoruz vermeyenler hakkında umrumuzda değil havası yapmışlar. türkcen bozuksa işllh anlatabilmişimdir demek istediğimi

Erkekler Ne Diyor 5

• aynen olmazsa olmaz önemli değil anlamında kullanmış,yaaa sen kocaman kız olmuşsun bunu anlayamadınmı bee canım hadii şimdi git öp kayınpederinin elini düğünede davet bizi :))))

0|0
    0|0
    • olur ama ben daha 19 yasindayim

• neyse dun bir laf konustu birsey ima etti galiba, konu birisiden açilmisti sonra birden adam birden bana bakip ee ne yapacakmis alsin kizinin tursunu kursun demesin mi, yani ne demek istedi ? buraaları hiç anlamadım açık yazsana

0|0
    0|0
    • orda aslinda konu bir kizdan açilmisti bir adam birine kizini vermek istememis, bu adam'da bana bakarak dediki ozm alsin kizinin tursunu kursunlar dedi

• vay be halen komşu ziyaretleri var mı en son gezmeye 7 yaşında gitmiştim neyse konuya döneyim kızı sana söylemiş gelini sen anla

0|0
    0|0
  • vermiyosanz vermeyin bu manda kullnılır bu söz

0|0
    0|0
  • yani sen olmazsan oğluma kız cok demiş :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Fena laf çarpıtmış.Sana minnet etmek istememiş bence.

0|0
    0|0
  • ben de sonunu tam anlayamadım. :D

0|0
    0|0
    • orda aslinda konu bir kizdan açilmisti bir adam birine kizini vermek istememis, bu adam'da bana bakarak dediki ozm alsin kizinin tursunu kursunlar dedi

• ailesi biliyor mu çocuğunun senden hoşlandığını?

• canı tursumu cekmiş, anlamadım

0|0
    0|0
    • aslinda konu birinden açildi falan sonra dediki alsin kizinin tursunu kursun dedi ban bakarak

• :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...