Popomun biraz çıkık olması için biraz büyümesi için nasıl egzersizler yapabilirim?

Küçük ve dar bir popom var hiç beğenmiyorum. Biraz iri olsa belimin inceliği daha çok belli olucak sanki ama ne yapabilirm bilmiyorum. Spor yaparak daha da sıkılaştırdım küçüldü.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Küçük ve dar popodan daha kötü tek şey bir kazada göbeğinden altını kaybetmiş olmak bence.

Çikolata ye, kola iç, sağlıksız beslen. O bölgeyle ilgili sporları da bırak. Poponun kemikleri büyüyemese de yağlanır biraz ve güzel bir görüntüye dönüşür. Önemli olan belinin incecik olması ve kum saati görünümünde olman.

Sakın dinleme kadınları. Kadınlar kendi aralarında konuşurken de poposu çok ufak diye kıskanırlar birbirlerini. Ya da popom büyüdü diye üzülürler. Bilmezler en çok ''Big Ass'' kısmı tıklanır bütün o sitelerde. Hiçbir erkek ufak popolu birini beğenmez. Ya da ben dünya dursa beğenmem diyim.

Erkek dediğin ufak ve kaslı popolu, kadın dediğin büyük ve yağlı popolu olur.

Erkekler Ne Diyor 7

• aranan kalcalardan birisi olmuş bence:)

• merdiven çık, popo büyür... iskelet yapısını düzleştirecek (dik durmaya destek olan) egzersizler yap, otomatik olarak bel çukurlaşarak popo çıkar...

anal seksin de faideli olduğu söylenmekte ama bu sadece bir rivayet olabilir...

• biraz kilo alırsan popon büyür zannedersem zayıfça bir hanımsın.

birde kalça kaslarını çalıştırmaya devam edeceksin yemeği kesmeden :)

• o zaman spor yapma..

• Genetik yapınla alakalı , ama genel itibariyle kilo alsan popon büyür. iyi beslenmediğin icin spor poponu kücültüyor

• evet bayanlarda kotu duruyor kucuk popo ama yapacak bişe yok bildigim kadarıyla

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir kaç yıl sonra iyi ki totom böyle diye sevineceksin. güven bana

• :)

• 25 sonrası tuhaf bir biçimde yayvanlaşmaya başlıyor hakikaten:) ben dar ve çıkık popolulardan biri olarak bundan memnunum gerçi, nihayet popodan kalçaya geçiş yapabildiler:)

• Benim istediğin gibi, hic beğenmiyorum.. uğrasma bosunaa

• kas yap

• kas yapmaya çalıştıkça eridi :(

Yükleniyor...