Fenerbahçe mi Galatasaray mı? Hangi takımı tutuyorsunuz? Avrupa maçlarında rakip destekler misiniz?

Ezeli rekabet ebedi dostluk anlayışını savunan var mı? Fenerbahçe olmasa Galatasarayın , Galatasaray olmasa Fenerbahçe'nin anlamı olmaz diyenlerden misiniz? ( ben öyleyim )

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• galatasaraylıyım fener sampıyonlar lıgınde ceyrek fınale cıktıgında bangır bangır kıracın marsını son ses acmıs ınsanım ben, herseyden once türküm, kanımda bozukluk yok cok sukur...

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• eskiden desteklerdim şimdi galatasaray dışında herkezi desteklerim çünkü onlar bir türk takımını desteklemiyor en son arsenalı ve tottenhamı desteklemişlerdi türk takımlarının rakiplerini destekleyenleri ben niye destekliyeyim

0|1
    0|1
  • Galatasaray.
    Sakalasirim dalgaya alirim bazen ama hic bir zaman yabanci takimi desteklemedim. Besiktas ve Trabzonsporu avrupa maclarinda destekliyorum.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Galatasaraylıyım şu an için avrupada GS BJK TS farketmiyo gönlüm hepsiyle ama itiraf edim FB yi destekleyemiyorum yalan konuşamam ama o hiriç bütün Türk takımları avrupada Diyarbakırsporu Bursası Ordusu farketmez desteklerim ;)

0|1
    1|0
    • Neden bu Fb düşmanlığı. Bende Gsliyim ama Fbye düşman değilim

• Bende değilim ama destekleyemiyorum sadece yani içimden gelmiyor sevmiyorum aslında belki ezeli rekabet ebedi dostluk çokda seviyorum derken rekabet açısından :) Ama olmuyo bu dünyadada böle R. Madridliler GS barça maç yapsa GS yi tutar emin ol :)

• fener avrupada degıl gs hala ama biz uefa mız var cilek muz ananas diye takılıyor trabzon cardozo gibi adamı kullanamıyor ulke puganı ıcın desteklerım ama BAGIRIN ULAN EN BUYUK BESIKTAS

0|1
    0|1
    • Kanka Beşiktaşı severim ama çok saçma puan kaybediyo :)

• bonkor bir takımız napalım kardes sezon sonu fark fazla olmasın diye hanı rakıbını ezme fazla nede olsa oda insan manasında :)

• Öyle olsun bakalım :)

• Alayına Beşiktaş. Avrupa da Türk bayrağı temsil eden takim candir

0|0
    0|0
  • Avrupada turk olması yeter desteklemem için
    şükürler olsun GALATASSARAYLIYIM =))

0|2
    0|1
  • avrupa maçlarında hiç farketmez tüm türk takımlarını desteklerim

0|1
    0|1
  • Fen (erbaa) hçe..

0|1
    0|0
    • Desteklermisin avrupada türk takımı

• Sebep

• Mazisinde o kadar şaibe var ama sůtten çıkmış ak kaşık taklidi yapıyolar fener avrupaya gitmesin diye uğraşiyolar chelsea'yi havaalanlarında karşılamalar daha bir sürü olay..

• Galatasaray'ı desteklerim sadece diğerlerinin sonuçları beni ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • Karadere SK

0|0
    0|0
Yükleniyor...