Beşiktaş Avrupa'da Başarılı Olur Mu?

Kimine Göre 100. Yıl Ruhu Geri Döndü.. Kiminne Göre Gelmiş, Geçmiş En İyi Oyunu Oynuyor Vs Dendi Ama Şu Bir Gerçek Ki Beşiktaş Hem Avrupada Hem Lig 'de İki Kulvarda Yoluna Gayet Güzel Bir Şekilde Gidiyor Çogunlukla Sakatlanan Oyuncularla Meşhurdur Ve Yine Çoğunlukla Hakem Hataları İle Karşılaşmıştır Her Neyse Geçmişi Kurcalamamak Lazım Asıl Bundan Sonrası Önemli şu an Bana Göre Takım Gayet Güzel Sistem OturmuşYoluna Devam Etmekte Peki Sizce Avrupa da Devam Eder Mi Yoksa Bekliyen Tehlikeler var mı ? Saygılar

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Takım iyi oynuyor ama sakatlıklar başladı yine. Kura konusunda şansız bir takımız. Gruptan çıkıktan sonra iyi bir kura çekmekte önemli. Ben en kötü çeyrek final bekliyorum.

0|0
    0|0
    • O yorumdan onumu çıkardın olursanız tebrik ederim ne bahanesi GS olamıyosa siz olun ztn sevinirim :) Demek istediğim GS ve FB kadroları ve bütçeleri stadları her bakımdan BJK den üstün durumdalar yani üst seviyede oynarlarsa ztn Beşiktaşın şansı azalıyo ama şuanda ikiside kötü bunun yanında Beşiktaş ise beklediğimden iyi anlatmak istediğim bu.

• Kanat varda biz kanat oynatmıyoruz sistemde yoksa olcan bruma hatta emre çolak hamit kötü oyuncular değil sağ ve sol kanat için ama GS sağolsun Terimden sonra değişik bir yapıda oynuyor bende bilmiyorum hala pandev nerde oynuyo :) Hatta eboue sabri bunlarda var bekte hala GS nin oyuncuları kullanacaksın kullanmıyosan FB maçına tabiki şüpe ile bakarım hatta Telles sadece CL de oynuyor bunlar kötü oyuncular değil ama oynatan var mı yok? Sizde en beğendiğim olcay çok beğenerek izliyorum onu.

• Eyw saygı duyarım :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Gruptan 2. Cikacak

0|0
    0|0
    • yanılıyorsun. Tottenham karşısında oynanan futboldan sonra benim fikrim değişti.(Bende 2. çıkarız diyordum)

Erkekler Ne Diyor 4

• Beşiktaş dediğin gibi şu an çok iyi sayılabilecek bir durumda ligde GS ve FB böle giderse şampiyon olabilir evet çünkü ikisi birden kötü he ztn GS ve FB maxsimumda oynarsa Beşiktaşın şansı çok çok azalıyo. Avrupada ise gruptançıkar sonrası bekleyip şanslı kura beklicez gönül ister uefayı alsın gerçekten isterim ama bak! ben çeyrek final filan düşünüyorum açıkcası ya da yarı final.

0|0
    0|0
    • He şampiyon olursak mazeretiniz hazır değil mi? Fenerbahçe ve Galatasaray kötüydü Beşiktaş ondan şampiyon oldu diyeceksiniz. Ama siz şampiyon olsanız iyi futbol oynadığınız için şampiyon olduk dersiniz.

• İşin içinde Beşiktaş varsa alıngan olurum hiç kusura bakma :) Bizde her maç uefa finali gibi hatta uefa finalini geçtim. Arsenal ve Tothenham maçlarındaki konsantre ile çıksak ve o maçlarda ki oyunu oynasak bizde puan kaybetmeyiz bu ligde ona bakarsan. Sizin kadronuz bu sene kesinlikle bizden daha iyi değil. Muslera, Sneijder, Semih, Melo ve Selçuk dışındakiler kesinlikle Galatasaray'ın oyuncusu değil. Az önce bizim takımda saydığımız oyuncıları Galatasaray alsa. Mevkisinde ki çoğu oyuncuyu kesip ilk 11'de oynar. Bılıc'in elinde Galatasaray kadrosu olsa bir şey yapamazdı. Sizde ne bir tane adam akılı kanat oyuncusu var nede forvet var. Hatta Melo dışındaki orta saha oyuncularını direk çöpe atacaksın o durumda Galatasaray.

• Bruma, Emre, Olcan kesinlikle Galatasaray'ın oyuncuları değiller. Bruma bir tek çalım yapmasını biliyor. Asist ve son şutlarda berbat. Emre'de hiçbir şey yok. Bir ara parlardı işte öyle. Her futbolcunun olur öyle dönemleri. Olcan'da açık alan futbolcusu ve Galatasaray'a karşı ligdeki hiçbir takım açık oynamaz. Kırk yılda bir sağ kanattan içeri girip sol ayağıyla uzaktan şut çekerek gol atacak da koskoca Galatasaray onu bekleyecek. Kimse kusura bakmasın beklemezler. Bugün bir Demba Ba, Olcay, Gökhan Töre, ligde İsmail Köybaşı. Orta sahada Sosa veya Oğuzhan olsa Galatasaray çok daha kaliteli ve iyi bir durumda olurdu bence. Ben Galatasaray'ın kadrosunu hiç beğenmiyorum. Muslera, Semih, Melo, Sneijder, ve her ne kadar formsuz olsa da Selçuk dışında tabi. Diğerleri kesinlikle Galatasaray'da oynayacak futbolcular değiller.

• Büyük sakatlık ve şanssızlıklar olmazsa başarı yakin

0|0
    0|0
  • besiktas futbolcularıyla taraftarlarıyla hep örnek bir takım olmuştur. özellikle bu yılki kadrosuyla besiktasın büyük işler başaracağına inanıyorum umarım Avrupa yolunda başarılar gösterek ülkemizi en güzel sekilde temsil eder. buna inanıyorum. Galatasaraylı olmasaydım besiktaslı olacağım bir kesindi. olsun ama ya sonuçta yine de kardeş takım :)

0|0
    0|0
  • Olur olsun olmalı ŞANLI BEŞİKTAŞIMA bu yakışır...

0|0
    0|0
Yükleniyor...