Muhammed Ali mi, Mike Tyson mı ?

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi 2 boksöründen sizce daha iyi olan tarafta kalan kim bence mike tyson yani demir mike

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Muhammed Ali

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kıyaslanamaz muhammde ali

0|0
    0|0
  • muhammed ali

0|0
    0|0
  • muhammed ali

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Muhammed Ali

Efsane olduysa sadece boks ile değil,savaşa karşı gösterdiği durşla da efsane olmuştur.Severim

1|0
    0|0
    • muhammed ali'nin boks yaşamında yaptığı çok büyük bir salaklık vardır böbreklerine antremanda yumruk attırdı tamam çene kasları diğer kaslar dayanıklaşır ama asla böbrekler dayanmaz onun için kendine zarar verdi ve kolları yeterince güçlü büyük değildi karnı daha gelişmişti mike'a göre ama mike'a göre kolları küçük bir kız çocuğu gibiydi )

• Muhammed Ali

0|0
    0|0
  • dostum bence,hatta türkiye çapında muhammed alidir.Çünkü adamın bir yumrugu 1 ton muş yani o yumruğu bir adama vurmuş olsa o adama araba çarpmış gibi olur.

0|0
    0|0
  • muhammed ali tabii ki de. bildiğim kadarıyla en son mike tyson'u devirmişti. Kıza Leyla Ali de Mike Tyson'un kızını devirmişti.

0|0
    0|0
  • İkisinin genç halini koyarsan Tyson parçalar

0|0
    0|0
  • Muhammed Ali tahtı yıkılmaz bir efsanedir.

0|0
    0|0
  • Muhammed Ali ..

0|0
    0|0
  • wladimir klitschko... gerisi hikaye...

0|0
    0|0
    • reis onda bir iş yok final maçını izledim zenci tam kamil birşey yapmaya gücü yok tamam güçlü adam ona denecek birşey yok yapılı zekice dövüşüyor ama adam gibi rakip çıkmıyor bence yoksa onu düzerler

• Karşısına çıkan rakipleri yendiği için rakipleri gözünde küçük görüyorsun... Adam kaç seneden beri yenilmiyor... 50 den fazla Nakavtı var ve 4 tane kemere sahip... Diğer kemer abisinde olmasa onu da alacak...

• dayı ben izledim alakası yok bana o kadar iyi gelmedi bir mike'ın maçına bak bir o hangi akla ilave ikisini karşılaştırabiliyorsun mike salağı sadece 6 kez yenildi ve birisi kulak ısırdığı için hükmen birisi yorulup hıyarlığından 4'Üde normal salak herif sürekli içki içmese kavgalara karışmasa muhammed ali gibi disiplinli olsa 200 sene yaşasa yenilmezdi muhammed ali tarafları da bunu der muhammed ali en iyidir ama mike gerçekten yeteri kadar çalışsaydı dünyanın bir numaralı ağır sikletiydi

• MUHAMMED ALİ

0|0
    0|0
  • muhammed ali

0|0
    0|0
  • MUHAMMED ALİ

0|0
    0|0
  • ali

0|0
    0|0
  • mike tyson üzerine yok ikisi genç olsun kapışsınlar en iyi dönemlerde mike tyson alır

0|0
    0|0
    • abi spor zindede ben protein tozu kullanan güçsüz bodyciler sporcuyum diyor ya ayar oluyorum tabi ki kendi zorlukları var bende 3 ay yaptım ama asla korkak tavşanlık yapıp toz kullanmadım fındık ezmesi yiyeceksin,ton balığı,bol bol alabalık,salatalık,tavuk ve kırmızı et seni çelik gibi yap hemen olmuyor diye bu ülkede zaten kolaya kaçılıyor futbolcu gelir hemen oynayamadı diye gönderilir spor zor iştir gerçek spor güreş,boks,atletizim,yüzme,futboldur gerisi hikaye

• benim kankam 15 yılık body yapıyor ilaçsız doğal 130 kilo kaldırıyor 90 kilo antereman yapıyor ilaç işim olmaz diyor ilaç alacak parası bile yok çok iyi vucut var ama boy kısa 165 cm

• muhammet ali tabıkı de tartısmaksızın.

0|0
    0|0
  • Kelebek gibi uçar arı gibi sokarım :)

0|0
    0|0
  • Muhammed Ali ezer aga..

0|0
    0|0
    • kardeşim bence mike tyson kendine zarar verecek davranışlar yapmasıydı kesinlikle en iyi olurdu sürekli dışarda kavga çıkarıp,içki içerdi,karısını dövüp,maçta rakibinin kulağını ısırır v.s. çünkü hala onun kadar dünya da güçlü yumruk atan adam yok muhammed ali'nin avantajlı tarafı belgeselde duyduğum için diyorum dinleri karşılaştırmayı sevmem Müslüman olduğu için ali kötü alışkanlıklardan hep uzak duruyordu ve bu ona avantaj sağladı

• Muhammed Ali tabbiki herif bi saate yakın çenesi kırık maç yapabilen biri ..

0|0
    0|0
  • muhammed ali efsane

0|0
    0|0
Yükleniyor...