Konumuz güven meselesi

Kısa zamanda sizin için değerli olan bir insan hayal edin ona herşeyinizi emanet etmişsiniz ve okadar güvenmişsinizki herşeyinizi anlatmışsınız ama o günün birinde karşınıza geçip size güvenmediğini söylemiş ve sırf mutlu olun diye sizinle konuşmuş ne düşünürsünüz ne yaparsınız ?

Güncellemeler:
Bu güven olayını hissetmeme rağmen hala konuşmaya devam ettim şans verdim ona aklımın hep icindeydi bu duygularıma ne cevap verebilirsiniz peki.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Hayal kirikligina ugrardim. O kisi guvenmiyorsa size demek ki onun soyledikleri de sizin soylediginiz dogrularin yaninda yari dogru kalir . Bi insandan "sana guvenmiyorum " cumlesi karsi tarafta da suphe uyandirir , madem bana guvenmiyor demek ki o da bana yalan soylemis dersiniz aklinizdan . Her soylediginde olmasa bile soylediklerinin yarisinin yalan oldugunu dusunursunuz . Ama neyin dogru neyin yalan oldugunu anliyamazsiniz.O kisiyle hala konusuyorsaniz kendinizi fazla kaptirmamanizi oneririm ve asla eskisi gibi olmayin ! Aksi taktirde yine sizi uzebillir sizi .

Aynı Kişiye; Bir kere inanmak GÜVEN, iki kere inanmak RİSK, üç kere inanmak AHMAKLIKTIR...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kaba bi tabirle yol ver gitsin. üzüntün bi süre sonra zaten gecer o kisinin de yeri dolar hem de daha iyi bi sekilde cünkü insanlara eskisi kadar güvenmemen gerektigini daha iyi bilirsin ve arkadaslarını da ona göre secersin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Nazım diyor ya "sen elmayı seviyorsun diye, elmanın da seni sevmesi gerekmez" .. ben güven yahut başka bir duyguyu o insana karşı hissetmişsem, ondan da aynısının gelmesini bekleyemem. Bir karşılığı yoktur çünkü bunun..Karşılık için değildir bu duygular.

"Sırf ben mutlu olayım diye benimle konuşmuş" "yakın davranmış" konusunda ise..Yine onda suç bulmam "benim" bunu hissetmiş olmam ve diyaloğumu kesmem gerekirdi.Benim yeri geldiğinde kendime dur diyebilmem gerekirdi. diye düşünürüm.

2|0
    0|0
  • sazan.avi filminde baş rolde olduğumu düşünürüm

0|0
    0|0
  • Vay aq. kıza bak lan derim. Sonra yol verir başka bir kız bulurum .Buda tecrübe kalır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...