Sizce protein tozlarının zararı nelerdir bilgisi olanlar yazarsa sevinirim? Amino asitlerle farkı nelerdir?

Amino asitler protein tozları önerir misiniz? En iyi marka hangisidir?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Spor yağmasan 1 hafta kadar yağa dünüşür diye düymuştum ve erimesi zor olurmş ben hiç bir şeysiz yapıyorum diyetimde yok sporumu yaparım fit olurum fazla kasa gerek yok

0|0
    0|0
  • Protein tozunun hiçbir zararı yok fakat amino asitler için aynısını söylemem içinde bir ihtimal şüphe kalırsa doğal protein tozu satın al veya kendin hazırla peynir tozundan muzdan falan spor sitelerinde tarifleri var

0|0
    0|0
    • Kardeş öğrenciyiz :D muzun sadece kabuğunu görebiliyoruz :D kullanmak istemem ama zorunda kaldığım için kullanacağım daha uygun fiyata geliyor diye biliyorum

• Gold waheyi nerden ucuza alabilirim yani o parayı bayılmak zorundamıyım kısacası :D 180 tl ile 190 tl arasında 2270 gr mı?

• 2273 gram, 1.5 - 2 ay idare ediyor beni protein yediğim zaman toz almıyorum

• Nekadar oldu fitnesse baslayali?

0|0
    0|0
    • Sürekli yapıyorum ama kilo alma sıkıntım var malum yeterli protein alamıyorum öğrenciyim optimum gold standart almayı düşünüyordum sormak istedim

• Sürekli derken 4 aylik duzenli calismadan sonra basla bence whey protein tozuyla creatin al
      Istersen yaninda amino olarak gluteamin alabikirsin ama creatinle whey protein tozu isini görür
      Hatta istersen ilk basta sadece whey kullan bir ay bir bak

Yükleniyor...