Bugün 2 şehidimiz daha var...

şırnak beytüşşebap ilçesi kato dağı incebel mevkiinde teröristlerle çıkan çatışmada. p.uzm.çvş. hasan ezi (osmaniye) ile p.çvş.cevdet deniz özdemir (gaziantep) şehit oldular.

gaziantepli uzman çavuş şehitin resmi ben bugun uyuyamam arkadaş ben koltugumda karpuzumu yiyip karılara kızlara bakarken laptop başında sigara içiyorum belki adamlar dağlarda bu mülayim sempatik canı pahasına mesleklerini icra eden evli barklı çoluklu çocuklu insanlar ebediyete intikal ediyor

resme bakın adamın gözlerinin içine bakın

bakın

bakın

bakın bir daha

sonra bir düşünelim

belki bizim suçumuz değil

bizim yaptığımız bir şey yok ama

allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun ailesine sabır dileyelim aziz mübarek ramazan ayına girmek üzereyiz panpalar

link

saygılar

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ya sanki şehit cenazeleri terörist leşlerinden daha çok oluyo? İnsansız hava uçaklarımız bile varken neden böyle bir sonuç?

• Yani öyle.İşin içinde çok dolaplar var kesinlikle.Tehlikeli yerlere eğitimsiz asker göndermeleri ve tehlikeli bölgelerdeki askeri yapılara güvenlik sistemi inşaa etmemeleri bu siyasetinde alt niyetini açıkca kanıtlıyo bence

• İ.h.u dan gelen görüntüleri görmek istemediklerindenmi acaba ? 500 kişi 2 hafta boyunca muhımmat taşıyıp sonra baskın yapan teröristleri bile görmek istemeyen bi zihniyetten ne beklersin sen ? Gencecik evlatlaı ölüme atanlardan kendilerini bi arı sokunca ortalıgı velveleye verenlerden ne beklersin ?

Kızlar Ne Diyor 1

• Allah rahmet eylesin herkezin ailesine sabirlar versin .

Erkekler Ne Diyor 3

• yandaş medya şehit haberlerini kısa kısa geçip milletin haberdar olmasını akp ye karşı olmasını engelliyor!

• 10 snye 10 snye şehit verdik oldu bitti gitti sanki karpuz alıyolar satıyolar anasını satttıgımın yerinde can lan o can.

Geçen ramazanda ramazan bitsin bitiricez diyolardı bu senede artık ramazan bitince bitirirler

• Halen daha niye ayaklanamıyor ki bu millet?

Yedikleri çanağa sıçan, soyları belirsiz, şerefsiz itler!

A... k... o... çocukları! Bi bitmediniz a...k...

• Niyemi ayaklanmıyolar Çünki çok güzel bi şekilde asimile ediliyo bizim milletimiz şuan.

Gözler paradan başka birşey görmüyo bana dokunmuyan yılan bin yaşasın mantıgına gidip sürü piskolojisine yerleşiyolar.

Başlardaki heriflerinde kandırmada üstünde yok daha geçen uçağımız düşürüldü bi kaç atıp tuttular şimdi uçaksavara rastlamadık demeye başladılar.

Vatan falanda sağolmasın bi kaç komutanın egoları uğruna 3-4 aylık askerleri dağda tetikçilik yapanların önüne fırlatanlar oldkca sağolmsn

• Bu haberlerin rutin olması da çok kötü.

• Şehit diyoruz şehit haziran ayında 30 şehidimiz var.

Her gün 2 şer 2 şer gidiyo gören allah rahmet eylesin deyip geçiyolar sanki günlük olay gibi oldu onlara sanki oyun gibi anasını satayım ne hallerdeyiz ya diycek çok şeyi mvar ama diyemiyorum

Yükleniyor...