Üniversitede sınıfta ilk gün

arkadaşlar bu yıl ünv gireceğim. ilk sınafa girdiğiiz anı hatılıyomusunuz yani nasıl davranmalıyım çok sevecen konuşkan sempatik mi yoksa sessiz konuşmayan biri gibi mi ama özellikle ilk gün için diyorum

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• muhabbet laf olsun diye, salak salak herkese gülücük dağıtma, selamını verirsin oturursun, bişi sorurlarsa cevap verirsin, sende sormak istersen sorarsın, hemen içlı dışlı yılışık olma, zamanla zaten kimin ne mal olduğunu anlarsın, doğal halin neyse o ol, sana öneri, sakın kimseye yüksek mevrada borç para verme, 3-5-10 tl verirsin onlar geri gelmeden gene isterlerse, k.bakma bendede yok diyecek kadar cesaretin olsun.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• kimse kimseyi tanımaz . oturdugun sıradakilerle belki tanışırsın. ilk gün degil son günü düşün. bitince herşey yalan

0|0
    0|0
  • Çok sessiz kalma. Soru sonralara güzel cevap ver. Yavaştan oluşur arkadaşların . Yapmaman gereken şey telefonunla oynama sürekli.

1|0
    0|0
  • Bir şey gibi davranmaya çalışarak zaten itici oluyorsunuz. Üniversiteli oıluyorsun madem, kurtul bu saçma düşünceden. Gir sınıfına our yerine, insanlarla tnaış vs.

0|1
    0|0
  • Bi kaç arkadaş edin. Muhtemelen 1 ay sonra arkadaş çevren değişecektir. Bir de ilk hafta bazı kazma erkekler 'selam tanisabilir miyiz' modunda olacak, bazıları defterinin arasına not ya da tlefon numarası bırakacak. Bunlardan kendini sakın. Gerisini kolay öğreniyorsun. Hangi üniversite-bölüm?

0|0
    0|0
  • İlk gün derse girilmez ki uni.de :))

0|1
    1|0
    • ahahaha çok doğru demiş :D

• özgüvenlerine de hastayım bu yeni yetmelerin ha:))) sınıfa nasıl girecem diyen çocuk bize de yaylan diyor hadi bakalım.. yaylandım canım benim..

• tatlım ben yeni yetme değilim yaşım 23 ilklerin heyecanı işte :) keşke sende espirilerine güvenebilsen

• sonrasında nasıl olmak istediğine bağlı bu. kızlı-erkekli ortamım olsun, popüler olayım istiyorsan gül, yüksek sesle gül hatta, herkesle tanışmaya çalış vs. ama kendi halinde takılmak istiyorsan dozunda gül, sınır koy :)

1|0
    0|0
    • yani kendi halimde olmayı açıkçası istemem konuşkan biriyim çünkü ama diğer türlü de bana biraz garp çünkü onu kendini belli etmek isteyen kızlar içinmiş gibi geliyo yani kötü bi izlenim vermek istemem

• kendin gibi davran ama sınır koymayı bil, çok dikkat çeken kızlar genelde sevilmez bilirsin. ayrıca kendi halinde ama konuşkan ve arkadaşları arasında sevilen birisi de olabilirsin, zor değil. ben öyleyimdir mesela.

• hazirliksa don yanindakiyle otur konus muhabbet et , normal bi ders se dil yoksa da takil kafana gore sessiz kalirsan oyle gecer senen sessiz sedasiz :) gerci kizlarda oyle bi sorun olmuyor ama :D

0|0
    0|0
  • İçinden nasıl geliyorsa öyle davran. Ben gözüme çocuğun birini kestirdim anladım benim kafadan olduğunu onla muhabbeti kurdum direk. Sen de bu taktiği kullanabilirsin insanları direk analiz edebiliyorsan.

0|0
    0|0
  • nasılsan öyle ol yahu ilk okuldaki ilk günden farkı ne, ne içine kapan nede fazla sosyal ol

0|0
    0|0
  • olduğun gibi davran sana uyan tipler vardır zaten onlarla kankş olursun

1|0
    0|0
  • Kendin gibi ol yapmacık saçma salak hareketler yapma yeterli.

0|0
    0|0
  • okulu kısa zamanda bitirmeye bak 1

gerisi hikaye ...oldğun gibi görün):

0|0
    0|0
  • normal ol

0|0
    0|0
  • üniversitede kızlar teklif ediyormus dogrumu ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hangi bölüm?

0|0
    0|0
  • normal davranmıştım ne çok sessiz ne çok konuşan daha çok gözlemlemiştim sonrası kendiliğinden gelişti..sevilen birisiydim

0|0
    0|0
  • normal davran

0|0
    0|0
Yükleniyor...