Kapat

Saçlarınızı boyattınız mı?

Saçlarınızı hiç boyattınız mı ya da papatya, oksijen suyu, kına gibi yöntemler kullandınız mı? Boyattıysanız ne renkti ve ilk kaç yaşında boyattınız?

0|0
17|9

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Oksijen sıktım kafama. Sonuç : link

0|0
    0|0
  • boyatmadım ama maviye boyatmayı düşünüyorum :D

0|0
    0|0
  • 2 sene önce bir parça maviye boyatmıştım.

0|0
    0|0
  • Boyamadım orijinal sari

0|0
    0|0
  • civciv sarısına boyattım, karşı cinsten aldığım tepkiye bakıyorumda fena olmadı galiba

0|0
    0|0
  • Bukalemun gibiyim sürekli boyatırım

0|0
    0|0
  • hiç boyatmadım...

0|0
    0|0
  • boyatmam saçlarım kahverengı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Ben ilk kızıla boyatmıştım saçlarımı ama hemen akmıştı sonra kızıl hint kınasıyla boyadım süper olmuştu :))) Sonra bakır sonra siyah sonra sapsarı falan ama asıl rengi koyu sarı açık kumral tonları :) İçimde kalmasın deyip hepsini yapmışım koyu kumralda dahil buna :)))

0|0
    0|0
    • ALLAH ın inziyle artık dogal rengine bırakmayı düşünüyorum tabi

• Benım normal sac rengımde sarı tonlarında oldugu ıcın bozmuyor ama cok cok beyaz ten yada cok cok koyu tende hos durmuyor canım hafıf sarı yada bugday benım arkadasım süt gibi bide sarı yaptı ucucak gibi duruyo korkuyorum bazen :))) Ama senın rengı gördum cok dogal cok hos bı renkmıs güle güle kullan :))

• benim de kızıl-kahve tonlarında bu yuzden sanırım yesil-sarı olmuyor-kızıl sarı oluyor, bu da kotu duruyor, yeni foto degil onlar yeni hali o fotolardan birkac ton daha acık.Tesekkur ettim :)

• 18 yaşında boyattım siyaha ama akmasını bekliyorum.

0|0
    0|0
  • İlk 13-14 yaşlarında boyamıştım sanırım. Kızılımsı bir renkti ya da kına da olabilir tam hatırlamıyorum. Ama şuan kızılım 6 yıldır falan

0|0
    0|0
  • İlk 15 yaşında boyatmştım sarıya. Sonra 16 da siyaha 17 de de küllü kumrala :) bu senede yine kumral yapıcam.

0|0
    0|0
  • 18-20 yaşlarımda kızıla boyattım hala kızıl

0|0
    0|0
  • 9yasımda, hersey oksijenli su ile basladı :) 12 yaslarımda sadece ön kısıma balyaj attırdım 14 yasında golge 16 yasında rofle derken yas oldu 28 ve ben neredeyse kendi sac rengimi unuttum :)

1|0
    0|0
    • sen erken başlamışsın baya :D hangi renk şuan

• verdigim bakımı uygularsan duzelir, sakın yıprandı diye kestirme bu yaz idare et, kısa dogru bakım yap, yazın yaparsan bemiks cok kotu kokuyor, sacımın yeni hali baya canlı, foto yok olsaydı atacaktım

• yorumu asagı yazdım canım bilgine :)))

• 2 hafta önce kına yaktım ve gayet hoş bi turunculuk verdi tabi bikaç gün içinde renk giderek koyulaşıo. içine papatya çayı katmıştm.

0|0
    0|0
  • 18 yasındayım 3 kere boyattım . Şuan kumral ve fındık kabugu karışımı gayette guzel oldu . Bundan sonrada daha sarıya donuk dusnuyorum

0|0
    0|0
  • İtiraf ediyorum saçımda papatya var :((( Rahatladım lan.

1|0
    0|0
  • 7-8 sene evvel uçlarını kızıl boyamıştım sadece..

0|0
    0|0
  • Hic boyatmadim. Boyatmayida dusunmuyorum.

0|0
    0|0
  • neredeyse 30 yıldır hiç boyatmadım:)

0|0
    0|0
  • 20 karamel.

0|0
    0|0
  • Boyatmaya karar verdim.

0|0
    0|0
  • 15 ysmda boyattım sarıya kndı rengıne yakındı ama bıraz daha acılmıstı rengı

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey yapmadım , doğal halinde.

0|0
    0|0
    • en güzeli keşke bende dokunmasaydım valla sırf özentilikten oluyor pişmanım şimdi

• beyazlar çıkmadan boyatacağımı düşünmüyorum :) zaten kahverengi tonlarından başkada renk gitmiyor yüzüme..saçımda siyah ne gerek var hafif bir fark için saçı yıpratmaya.

• bende doğalına dönmeyi düşünüyorum da rahat bi 5-6 ayımı alır. en iyisi doğal olması

• sanırım iki sene önce koyu kahve. sonra üşendim, kendi renginde kullanıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...