Siz olsanız bu sebepten sevgilinizden ayrılır mısınız?

sevgilinizle yaz tatili araya girdiği için ayrı şehirdesiniz. bi işiniz var ve tarih belli ayın 7si ile 11i arasında günübirlik kesin gideceksiniz. o günler aralığında gittiniz fakat o gün sevgiliniz bi işim var dedi sizi tınlamadı buluşmak istese buluşurdu(işi vardı diye bişey yok kesinlikle buluşmak istese buluşurdu en azından şuraya gel görüyüm derdi) o gün günübirlik işinizi hallettiniz ve geldiniz. siz olsanız ayrılırmıydınız ? ve düşünceniz ne olurdu ?

Güncellemeler:
daha öncede böyle bişey yaşadım nedense pek görüşme taraftarı değil nedenini hala anlayamadım ama illa bi cevabım olcaksa özgüven eksikliği ve ayrıldım yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar..

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin ağzında bi ayrılık. Bu kadar kolay mı be kardeşim bi ilişkiye son vermek yaşananları silip atmak anıları önemsememek. Önce bi anlamaya çalış gerçekten işi var mı yoksa seni ekmeye mi çalıştı. Farzedelim ki ekti onuda anlamaya çalış neden ekti acaba ? Belki görüşmek istememiştir ve bunu sana söyleyememiştir kırmaktan korktuğu için bunu bilemezsin. Oldu benim sevgilim var görüşmek istedim görüşmedi hadi yoluna eyvallah benden bu kadar. Böyle birşey olabilir mi ? Neden senin yanına gelmediği önemli olan arkandan iş çeviriyor ise tamam ama ya başka birşey varsa ? Bundan ilerde pişmanlık duymazmısın? Karar senin sen bilirsin. Ama ben her zaman şunu söylerim çevremdekilere önce düşün sonra karar ver ilerde pişman olucağın işler yapma. Çünkü son pişmanlık faydasızdır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• durumu öğrenmeden konuşmak doğru olmaz,neden gelmiyor özel bir nedeni mi var belki de yanlış bir şey yaptın kızdı.bilemezsin ki işin aslını öğrenmeden bir şey yapmam

0|0
    0|0
  • kötü olur insan haliyle ama karşı tarafı sen tanıyorsun!bazen şartlar uygun olmayabilir..

Ama emin isen,gelebilecek durumu olupta ,gelmediğine..mecbur kendini çekeceksin..mesafe koyacaksın..

0|0
    0|0
  • önce işin aslını öğrenırdım neden gelmıyor ve ne işi var dıye . ayrılmazdım sanırım ama burnundan da getrırdım

0|0
    0|0
  • neden buluşmak istemediğine bağlı arkamdan iş çevirmediyse ayrılmam

0|0
    0|0
  • Ayrılırdım herhalde.

0|0
    0|0
  • hayır böyle ayrıntılarla uğraşmaz, saçma sapan sebeplerden dolayı ayrılmazdım...

0|0
    0|0
  • sebib işin olabiliyo da kızın işi olamaz mı

0|0
    0|0
  • ayrılmam ama arılığın ahbercisi olurd bu durum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• önemsese beni 2 eli kanda olsa gelirdi, ayrılmazdım belki ama, sonrasında pek eskisi gibi davranmazdım, durumun gidişatı zaten bunu gösterir, kızgınlığımı dile getirirdim, buna rağmen hiçbişi olmamış gibi davranırsa, siler geçerim napcam hacı.

0|1
    0|0
  • kızın neden öyle birşey yaptıgını öğren sonra karar ver

0|0
    0|0
Yükleniyor...