Sevgilimdeki bu gezme tutkusu beni bir gün delirtecek; bütün memleket sallanacak ya

arkadslar neden bir erkek arkadslarıyla gezmekten hoşlanır yani hep bişiler yapçak ama arkadslarıyla sürat yaparsın ya yapma bu saatte şenlemi gezeyim geç saat oluo ki ben hiç o saate kadr gezmemesi taraftarıyım tabi ve çok asabı bir sevgilim var sıkıntı gelio üstüme bakın 1 haftadır görüşmüoruz adam yarın biryerlere gidebilrm arklarla dio al işte gebert gitme görüşcez diemicek kadr gururluyumda anldm diorum ama anlamk istemiorum ya neden bu gezme dolaşma merağı var yani ne bu ya sıkıntı geldi artık uzun yıllar oldu adam hala gezmekten bıkmadı ya hala aynı geziçek benimlede görüsüo ama gezioda denge kuruo 3 saat benle akşama kadr gezme böle yani neden gezer bir erkek onunla görüşmek istedeğimi söylememeliyim söylemelmym

Güncellemeler:
sevgilim yazacaktım yanlış olmuş pardon:)kızgınmda şuan:)

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Dizginleri ele al ! dikkat cinnet getirme amman :) Bak bizimkisi evden çıkarmıyor iyice kılıbık oldum. İşi biliceksin kardeşim :)

0|0
    0|0
    • ya saten geçende bir tartıştık kiii görün ben neden geziosun diorum o gezcem neyapayım öyle böle şu bu amannn bir tartışma yaşadık ki yok ya benimki bir maço ki gör ya bir maço neden seviyorummmm):):):):): cinnete dakika kala:)

• Sen sevginden ona birşey diyemiyorsun enişte beyde bu durumu baya bi kullanıyor anlaşılan :) Nese sen sakin ol telefonu parçalamaya ne gerek var sonra görüşürüz derse de birşey deme sonra o görüşmek istediğinde aynı şeyi sen ona yap anlasın bi kafayı vursun :) dank etsin :)

• hmmmmmmmmmmm:Dsanırım öyle yapabiliirm ya çok kızdım akşam şuanda kızıorum bir insanın siniri hiç mi geçmez:)baya sevgimden faydalanıo satenn:)

Erkekler Ne Diyor 5

• merak ettimde sezgilin hangi burç ikizler mi

0|0
    0|0
  • erkekler çok sever akşamları erkek erkege takılmaya sohbet etmeye.. aynı bizim grup gibi asla dagılmaz onlar taaaa ki hayat ayırana kadar :) küslükte ayıramaz bu arkadaşlık ilişkisini ya idare edecen ya da ayrılcan.

0|0
    0|0
    • uzun yıllardır böleler ya sabrettim ama normalde bana bişi yapacağı zaman çekinerek sölerdi bir sorun yaşadık yakın zmanda şimdi böle söledi ya çok kızgnm

• çıldırmaya 5 var .s.s dikkat..

0|0
    0|0
    • ya patlıcam saten zor tutuyorum yeni tartışma yaşadık yapamıorumda acaba yaşadığımz sorundan dolayımı yapıor ki yapabilr mi :) hahaha tanıosnz gibi sordum resmen:)

• çok rahat bi sevgilin varmıs :)

0|0
    0|0
    • hemde ne rahat neeee rahat ötesi:) ah sevmesem varya sevmesem öyle şeyler yaşatırdım ki :)

• sorumsuz bır sevgılın var bellı

0|0
    0|0
    • sorumsuz hmm sadece sorumsuz değil aynenen şöylee soooorummmsuzzz yok ya cinnet yaklaştı

• ıpler onun elınde cunku zamanında vermısın senın bırakamıycagındanda emın ustunluk kurmus uzerınde

• evet bu konuda doğrusunz artık onu bırakıp gitmem bilio bir kere umursamz gibi konuştum çok kötü olmuştu kendileri sanırım öyle yapmalıym ozaman daha iyiydi sanırım ipleri sıkı tutmalyım

Kızlar Ne Diyor 2

• Rahat birak ya istedigini yapsin baktin olmuyor ayril hemde onun haberi olmadan.

0|0
    0|0
    • haberi olmadan sevgilimden mi ayrılayım nasıl yani:) cinnete ramak kaldı oturduğu kafeyi basıcak durumdayım

• :):):) iyimiş ama kolay olmuo yaaa:(

• Olur olur bal gibi olur ;) Erkekler bukdr ciddiye alincak varliklar degiller.

• Sevgilinin adı ne ya senin :D?.Aynı kişiyle mi birlikteyiz :D

0|0
    0|0
    • hahahah :):) bu sorunu nasıl yaşıosnz sevgilnz maço mu sizinde böle burnunda kıl aldırmaz falan:)

• ahanda pişti :D

• sanırım söylemeliyim artık nereye kadr gurur yapıcam özledim ya ağlayısm gelio ben özledim görüşmezsede kendi hazırlasın durumu görür o

Yükleniyor...