Bir insanın sevgisi 9 ay yalan olur mu?

beni sevmediğini söyledi peki neden 40 gün sonra döndün dediğimde üzülüyordun kayr oluyordun o yuzdn dondüm dedi seni istemiyorum sevmiyorum dedi bi insanın sevgisi 9 ay yalan olurmu

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Olur niye olmasin.

9 ay mi dedim?

9 ay neki evlenip bir omur boyunca ,rahatlari icin ,mevkileri icin para icin zenginlik icin seviyorum deyip yalan soyleyen insanlar var?

Esi kanser oldugu zaman sevmedigini hatirlayanlarlar var,gogus kanseri olan eslerini terkeden erkekler var Esi kaza gecirip koturum kalan erkegi hastanede terkeden kadinlar var.

Gercek sevgiyi anlamak cok zordur

saygilarimla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• eğer bunu diyen bir kişi senden hevesini almış seni istemiyorum demesinin nedeni şu an ben başkasıyla çıkıyorum yani değil 9 ay adamlar evleniyor karısı ya da kocası 20 yıl farkında olmadan onu aldatıyorlar bir de bu yönden bir bak olaya gelip geçici şeylerle uğraşma böylesi sizin için belki daha hayırlıdır belki evlenseydin daha kötü olacaktı kurtulmuşsun rahat ol :)

0|0
    0|0
  • oda bşrşey mi kız :) ben sevglimden ayrıldım 3 ay oldu. 2 senelik bi ilişkimiz vardı. ayrıldıktan 2 gun sonra çok zülüyordur diye gunaha girdim diye döndüm. bende seviyordum çok. meğer başka birini bulmuş bile. beni sevmemiş :) şimdi gülüyorum sadece işte sende öyle yap gül geç. hayatına soktuğun insanı iyi seç .

0|0
    0|0
  • Olur aga olur,böyle gönül eğlendiren ( kız erkek farketmez ) yavşaklarla dolu ortalık

0|0
    0|0
  • 40 gün sonra kırkı falanmı çıkmış :D

0|0
    0|0
  • o zaten sevmemiş

0|0
    0|0
  • oluyormş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• olur

0|0
    0|0
  • nasıl yani? ya lütfen soru yazacaksanız anlaşılan bi dilde yazın. 40 gün sonra ne zaman döndü?

0|0
    0|0
    • biz sürekli ayrılıp barışıyordum bi ayrılığımz 40 gün sürdü sonra döndü

• anladım. olur tabi. böyle yapanlar çok var. sen boşver kendi hayatına odaklan

Yükleniyor...