Düşündüğünüz oluyor mu hiç ?

Bilemiyorum belki kafamın güzel olmasından gelen bi etkidir ama şunu merak ediyorum ve ciddi cevaplar almak istiyorum duyarlı olursanız sevinirim insanlar sonunu ne kadar düşünüyor kişiliğini,çevresini,yaşamını en çok da kişiliğin yani kendin hakkında ne düşünüyorsun. eleştiri yapabiliyor musunuz kendi kendinize konu ne olursa olsun. aslında soracağım çok soru var ama yüz yüze anlatabilirim sanırım.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Benim de kafam her gün iyidir ama şu güne kadar sonumu hiç düşünmedim. Umrumda değil açıkçası. Ama kişiliğimi düşünürüm iyi bir insan mıyım acaba diye. Hayat tarzımdan dolayı da çevremden dışlanmış hissediyorum kendimi. Beni tanıyan kişiliğime bakmadan içtiklerimden dolayı beni hayatından çıkartıyor. Benim gibi yaşayan ve beni düzeltmeye çalışan 2-3 kişi dışında çevremde insan kalmıyor. Son kız arkadaşım bile beni de kendin gibi yaptın bataklığa çekiyorsun ya sen de temiz kalırsın ya da ayrılırız dedi. Ben böyleyim istersen sen bana uyma ama bana da karışma dedim ve ayrıldı. Bu durumlar beni hep üzüyor. Hiçbir kötülük yapmamama rağmen hayatım yüzünden dışlanıyorum.

0|0
    0|0
    • toplum bizi kalıba sokuyo ben de senin gibiyim toplum dışında. kalıba girmeden kabul edilmenin yolu var mıdır düşündün mü hiç ?

• Düşünüyorum ama bulamıyorum. Sadece ülkemize göre daha biraz daha iyileri olduğunu düşünüyorum. Norveç, Hollanda falan bu konuda daha hoşgörülü gibi bizim ülkemize göre. Kalıptan taşmak yürek istiyor aslında. Bizler yürekli insanlarız. Tek bildiğim bu. Aslında herkes böyle olmalı ama bu da bir ütopya.

Kızlar Ne Diyor 3

• her zaman

0|0
    0|0
    • ciddi cevaplar almak istiyorum duyarlı olursanız sevinirim

• bak kafam o kadar dolu olmasına rağmen seni an itibariyle ciddiye alıyorum...

evet çoğu zaman kendime soruyorum... her şeyi. ben senin gibi en çok kişiliğim hakkında sormuyorum kendime. en çok ne yapmak istediğimi soruyorum. hayattan beklentimin, amacımın ne olacağını soruyorum. Bazı zamanlar kişiliğimi de çok sorgular oluyorum ama içimdeki iyi niyeti biliyorum ve asıl olması gereken şeyde bu olduğu için insanların bunun dışında yaptıkları eleştirileri dikkate alıyor ama kafama takmıyorum..

• çok düşünüyorum ne olucam nasıl biticek hayatım diye ama karamsarım

0|0
    0|0
  • düşünüyorum çıkmaza giriyorum boğuluyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Umursamaz bir yapıya sahibim. Ne olup bittiğiyle pek ilgilenmiyorum. Bazen zihnimi meşgul tutmak için felsefeyle uğraşıyorum, o kadar.

0|0
    0|0
  • Elde kalan tel şey paronaya

0|0
    0|0
Yükleniyor...