Şizofren aşka mektup; sizin de böyle beğendiğinz sözler parçalar bölümler var mı?

Sana sevgilim diyorum hala, bağışla beni. Sen artık bir başkasının sevgilisisin. Yalnızca bu cümleyi kurmamak için bile ölmek isterdim. Seni sonsuza dek kaybettiğim bu günleri hiç yaşamadan ölmek isterdim. Adım dudaklarında yok olmadan, tenim teninde henüz solmadan, daha böylesi yabancın olmadan... Gözlerine baktığımda kendimin değil, bir başka aşkın aksini görmeden önce ölmek isterdim. Ama yapamadım. Nice kaybedişlerden, nice savruluşlardan sonra, artık bu aşkı hayatın pençesinden kurtardık, o dünyevi ihtiraslardan, oyunlardan sıyrıldık ve şimdi artık Tanrı'ya yaklaştık dediğim anda, hayatı, dünyayı ve kaderi yendik dediğim anda, kalbin kalbimin yanında atarken, çocukluğum çocukluğunun ellerinden tutarken, içinde o annemin rahmi kadar huzurlu kokunu soluyarak nefes aldığım yüreğini bırakıp gidemedim. Çünkü zaten hayattan kopmuştum ve cennetteydim. Aşkınla öylesine sarhoştum ki birgün cennetimden kovulacağıma hiç inanmak istemedim.

Evimin, şu talan olmuş yüreğimin dağınıklığını bağışla. Sensizliğe benimle beraber ağladı bu duvarlar. Rutubetleri ondan, aldırma. Otur şöyle, bir sigara yak. Konuşalım. Sözcüklerle değil, sevdamızla konuşalım. Anlatalım herşeyi. Sonra söz bitsin. Ölüme kadar yalnızca susalım. çok beğendiğim bir yazı varmı böle sözlernz yazılarınz

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• ben bunu çok begendim amaaa :(

0|0
    0|0
    • daha yazını bir çok yeri vardıda yazamdm çok güzel insanı ağlatıo:(

• çok teşekkür ederim canım şimdi hemen bakıcam

• rica ederim canımm:)

Erkekler Ne Diyor 1

• aşk-ı şizofren benim bildğim aşk ile şizofrenliğin alakası yok

0|0
    0|0
    • aşk-ı şizofren olan tam olarak ne

• aşk ve şizofrenlik burda aynı kefede değilki bu alıntıda şizofren olan gencin aşkı anlatılıo aşkın nedmk şizofrenliğin nedmk olduğunu biliorum:)

• ben sana bilmiyorsun diye birşey yazmadım sadece farklı yazdım

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...