Yaşantınızdan ne kadar mutlusunuz, taklit mi yapıyorsunuz?

kimileri vardır yüzünde hep bir maske kendi bataklığın dibindedir, ama yüzündeki maskede çok mutlu görürsünüz onu, kimi vardır dünyaları serersin ayaklarının altına aslında çok mutludur ama genede yetmez ve yüzündeki maske hep mutsuzdur siz hangisiniz ?

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• maske takamıyorum ..olamıyor yanii.mutsuzsam belli ederim bir şekilde..mutluysam da..bir diğeri için asla çabalamam zira kimseye bir şeyler kanıtlama derdinde değilim,olmadım da...mutsuzken mutlu görünme çabasında olanlara da şaşıyorum her zaman için..ve soruyorum kim için yaşıyorsunuz?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bu hayatta herkes tiyatro oyuncusudur herkes rol yapar gerektiğinde ama güler ama ağlar ama bazıları öyle iyidir ki bu konuda kim olduğunu ne hissettiğini bilmezsn boşveririsn herkes farklı yaşar işte mutluluğu anlarsın ki her tiyatro oyuncusu gibi sahneden indiğinde gerçk yüzünü gösteririve o gün sen çoktan yorulmuş olursun

0|0
    0|0
  • link

bu sarkı bana yazılmıs sanki king

gülümsemekten kimsenin nasılsın diye sordugu yok , sanırım güçsüz görünmek istemiyorum ne olursa olsun . ( ATAR YAPTI )

0|0
    0|0
  • çok sıkıntılı zamanalr geçirdim o yüzden artık ölüm hariç ne olursa olsun kafama takmıyorum tüm olumsuzluklara gülebiliyorum artık

0|0
    0|0
  • walla olduğu kadarıyla olana şükredioz işte kısacası hayatımdan mutluyum

0|0
    0|0
  • Şükrediyoruz herşeye rağmen.

0|0
    0|0
  • zaman zaman değişir.bugün hep o palyaço benimi oynadım mesela oysa dün has be has bendim.

0|0
    0|0
  • taklit yapmam somurturum

doğal yani

0|0
    0|0
  • mutsuzum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Var mıdır ki o maskeye bürünmeyen bir kişi ? Kimse gerçek yüzünü göstermez.

1|0
    0|0
  • hayattan hiç memnun değilim.kendimden memnunum hayat araç onu idare eden insandır

0|0
    0|0
Yükleniyor...